FACESTARBydleníJAK UDRŽET ČISTOTU A POŘÁDEK BEZ ÚKLIDU? NA ŠPINAVOU PRÁCI SI POŘIĎTE...

JAK UDRŽET ČISTOTU A POŘÁDEK BEZ ÚKLIDU? NA ŠPINAVOU PRÁCI SI POŘIĎTE ROBOTA

 

 

Společnost iRobot Corporation, světový lídr v oblasti robotiky, představil robotický vysavač iRobot Roomba 980 – v současnosti nejschopnější a nejlepší robotický vysavač na světě. Je to první Roomba, která spojuje adaptivní navigaci a vizuální lokalizaci, ovládání robota přes mobilní telefon (aplikace připojená ke cloudu – online uložiště) a intenzivní úklid koberců. Pomáhá tak lidem udržovat čisté podlahy v celém domě pouhým stisknutím tlačítka.

Pokud mají robotické vysavače uklízet efektivně, nemohou se spoléhat pouze na jeden technologický prvek,“ prohlásil Christian Cerda, výkonný viceprezident a generální manažer obchodní divize domácích robotů iRobot. „Sací výkon, efektivní navigace, přizpůsobivost proměnlivému prostředí a úklid pod nábytkem, kde se skrývají nečistoty – to jsou důležité faktory, které musí být v rovnováze. Roomba 980 bere tuto skutečnost v úvahu a zajišťuje pohodlnou, přizpůsobivou a účinnou pomoc při úklidu každý den.

INTELIGENCE

První Roomba, která dokáže spojit adaptivní navigaci s vizuální lokalizací. Uklízí až dvě hodiny a v případě potřeby se dojede dobít, aby zvládla uklidit celou domácnost.

Kombinací citlivé čisticí technologie iAdapt a nových senzorů uklidí tento robotický vysavač samostatně celé patro domu či bytu. S tímto modelem přináší značka poprvé do praxe patentovanou vizuální, simulační, lokalizační a mapovací technologii u spotřebitelských produktů. Tato revoluční technologie je součástí nové navigace s vizuální lokalizací, která umožňuje vysavači během úklidu zmapovat své okolí a zajistit tak podle své polohy úklid celého patra.

Pomocí mapy bude fungovat nepřetržitě až po dobu dvou hodin. V případě potřeby se vrátí do své domovské základny, aby se nabyl a mohl pokračovat v úklidu, dokud není dokončen.

JEDNODUCHOST

and

Aplikace  iRobot HOME umožňuje uživatelům ovládat Roombu 980 kdykoliv a odkudkoliv přes mobilní telefon.

Nová aplikace vám umožní propojit vysavač s vaší Wi-Fi sítí, takže pokud se plánovaný úklid neshoduje s pracovními nebo společenskými aktivitami, můžete jej naplánovat na dálku, třeba z kanceláře nebo z kina.

ČISTOTA

Systém čištění AeroForce™ spolu se systémem Carpet Boost (intenzivní úklid koberců) rozpozná koberce a zajistí dvojnásobný čisticí výkon tam, kde je to nejvíce potřeba.

Nečistoty nemají proti tomuto inovativnímu robotickému vysavači šanci. Je totiž dostatečně inteligentní, aby rozpoznal různé povrchy a přizpůsobil čisticí výkon založený na typu podlahy, kterou právě uklízí. Systém AeroForce s funkcí Carpet Boost navíc zajišťuje dvojnásobný čisticí výkon při úklidu koberců a rohoží.

Vysavač má malé rozměry, aby se dostal i pod nábytek, zatímco systém Dirt Detect používá optické a akustické sensory pro detekci vysoké koncentrace nečistot a provádí účelný úklid na místech, kde je to nejvíce potřeba.

and

Tetno robotický vysavač skutečně vypadá tak, že nám byl zaslán odněkud z budoucnosti. Poděkovat však můžeme skvělým vývojářům, díky nimž se můžeme od úklidu domácnosti v klidu odporostit a úžívat si volné chvíle s rodinou. Co vy na to, zamlouvá se vám pomyšlení na více času? Pak s nákupem neváhejte, v prodeji bude už v roce 2016.

Související články