FACESTARŽivotní stylJAK SE ZAHŘÁT A ZABAVIT PŘI DLOUHÝCH ZIMNÍCH VEČERECH? ZKUSTE TYHLE 4...

JAK SE ZAHŘÁT A ZABAVIT PŘI DLOUHÝCH ZIMNÍCH VEČERECH? ZKUSTE TYHLE 4 TIPY!

and

1. Vybavte se skvělými filmy!

and

Všeobecně se dá říct, že po večerech v televizi nic kloudného nedávají, do kina se nám nechce a pokud nejsme vyloženě milovníky čtení, jsme tak trochu ztracení. Je proto dobré mrknout se už teď na internet a vybrat si filmy, které sice nepatří mezi úplné novinky, ale o to víc nás při dlouhých zimních večerech pobaví, zaujmou a možná i poučí. Inspirujte se naším žebříčkem!

Nedotknutelní (2011)

Rivalové (2013)

Pelíšky (1999)

Sedm let v Tibetu (1997)

Život je krásný (1997)

 2. Sáhněte po zajímavé knížce!

 and

Pro ty z Vás, kteří neholdují vyloženě sezení u televize je jasnou volbou četba. Není nic lepšího než se obléknout do pohodlného oblečení, na nohy nazout oblíbené teplé ponožky, zabalit se do deky a sednout si na gauč ve společnosti zajímavé knihy. I pro vás jsme si připravili malý žebříček knih, které jsou pro toto období jak dělané a přečtete je jedním dechem.

Dívka ve vlaku

Biomanžel

Dívky, jíž si tu zanechal

Hvězdy nám nepřály

Zabijákova výbava

3. Připravte si chutný teplý nápoj

 and

Ať už k zahnání nudy zvolíte knihu nebo film, určitě se ani jedno neobejde bez teplého nápoje, který Vás nejen zahřeje, ale zároveň i prospěje Vašemu zdraví. Nápoje Maxivita se prodávají hned v několika variacích a určitě si z nich vybere každý. K dostání jsou s bezovým květem, brusinkové, zázvorové a v neposlední řadě i s příchutí echinacei. Koupit si je můžete v marketech, drogériích nebo na nasevitaminy.cz. Nápoj se zcela jistě stane Vaším nepostradatelným společníkem!

4. Zahrajte si společenskou hru!

and

Je jasné, že ne každý je vyloženě hravým jedincem a společenské hry každého nebaví. Je to ale hlavně o tom, abychom si uvědomili, že pod pojmem „společenská hra“ se neukrývá už jen Člověče nezlob se. Na výběr je toho opravdu hodně. Na dlouhé zimní večery se ideálně hodí hra Hříšná jenga, která zcela jistě nepotěší jen Vás, ale i Vašeho partnera. A věřte, že získáte na hry naprosto jiný pohled než tomu bylo doteď.

Související články