FACESTARBydleníJak potěšit kutily a zahrádkáře? Tři dárky, které zasadí radost.

Jak potěšit kutily a zahrádkáře? Tři dárky, které zasadí radost.

.<strong>Prsty od hlíny, čistá hlava, snídaně na rozkvetlém balkóně, ale i radost z prvního klíčku nebo vlastní úrody. Nejkrásnější věci na světě si nekoupíte. Můžete ale svým blízkým darovat něco, co jim tyto nezapomenutelné zážitky přiblíží. </strong><!–more–>

<em>Stačí pár kliků a v </em><a href="https://www.plastia.eu/produkty/darkove-poukazy-431c"><em>e-shopu plastia.eu</em></a><em> koupíte <strong>dárkový poukaz </strong>společnosti Plastia, která nabízí výrobky pro domov i zahradu. Obdarovaný může vybírat ze široké nabídky <strong>samozavlažovacích i běžných květináčů a truhlíků, pěstebních nádob, vermikompostérů i ptačích krmítek</strong>. Dárkový poukaz potěší i milovníky špičkového designu. Kromě funkce totiž Plastia klade </em><em>důraz na moderní design svých produktů: vloni, už </em><em>podruhé v historii, </em><em>získala nejprestižnější světové ocenění v této oblasti – Red Dot Award.</em>

<strong>PRVNÍ TIP: Zelený ostrov uprostřed domova</strong>

Udělejte radost samozavlažovací <a href="http://www.urbalive.cz/pestebni-nadoba">pěstební nádobou Urbalive</a>, ve které se výborně daří pokojovým rostlinám, květinám, bylinkám, ale i méně náročné zelenině. Nyní je k dostání ve čtyřech barvách – k zelené a antracitové se nově přidala čokoládová a slonová kost. Moderní design kombinující plast a dřevo pochází z dílny proslulého českého designéra Jiřího Pelcla.

and<img class="wp-image-26232 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/06A1055-1-800×533.jpg" alt="" width="696" height="464"> Doporučená cena pěstební nádoby Urbalive je 1690 Kč.

<strong>DRUHÝ TIP: Hravý d</strong><strong>otek přírody v kanceláři</strong>

Jak na pracovním stole najít místo nejen na praktické věci, ale i na kousek přírody? Řešením je <a href="https://www.plastia.eu/vyhledavani?searched=moduloo">Moduloo</a> – květináč, stojánek na tužky i skrýš na drobnosti, vše v jednom. <a href="https://www.plastia.eu/vyhledavani?searched=moduloo">Moduloo</a> od mladé slovenské designérky Lucie Lehrer připomíná svou hravostí i barevností dětskou stavebnici.

and<img class="wp-image-26228 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/Plastia_Moduloo_monopacktripack-1-800×568.jpg" alt="" width="696" height="494"> Moduloo můžete koupit jednotlivě ve fialové nebo limetkové barvě za doporučenou cenu 179 Kč. K dostání je však i trojbalení v šedých odstínech (bílá/antracit/šedá) za 349 Kč.

<strong>TŘETÍ TIP: Zábava při pozorování ptáčků</strong>

Kupte dětem ptačí krmítko a sledujte, kolik radosti jim přinese. <a href="http://www.plastia.eu/">Plastia</a> nabízí ptačí krmítka <a href="https://www.plastia.eu/krmitko-finch-zelena-29279p">FINCH</a> a <a href="https://www.plastia.eu/krmitko-domek-zelene-29506p">DOMEK</a>. Obě tato krmítka vznikla ve spolupráci s <a href="https://www.birdlife.cz/">Českou společností ornitologickou</a>. Díky variabilnímu upevňovacímu systému můžete krmítko nejen zavěsit, ale i připevnit na tyč či zábradlí.

and<img class="wp-image-26229 size-wcbig" src="https://www.facestar.online/wp-content/uploads/2018/12/krmitkaFINCH_DOMEK_IMAGE-1-800×531.jpg" alt="" width="696" height="462"> Doporučená cena krmítka FINCH je 249 Kč a krmítka DOMEK 289 Kč.

Design krmítek FINCH a DOMEK je jednoduchý a funkční. U krmítka FINCH jsou na výběr tři barevná provedení – zelené, vínové a antracitové. DOMEK je pak k zakoupení v barvě zelené a hnědé. 

 .

Související články