Cesta bez drátů s luxusním zvukem a ještě s aktivním potlačením hluku

Přichází nová generace do rodiny bezdrátových sluchátek a to Jabra Elite 85t. Díky přidaným technologiím jsou špunty o něco větší, vnitřní vybavení sluchátek je bohatší a nově je vylepšená funkce potlačení okolního hluku.

Sluchátka Jabra Elite 85t překvapí uživatele funkcí aktivního potlačení okolního hluku (ANC), které je možné nastavit v aplikaci v několika úrovních. Funkci pohání extra čip, takže se může spoléhat na vlastní výpočetní výkon. ANC rozšiřuje funkci HearThrought, která se naopak snaží vám skrze sluchátka zprostředkovat zvuky okolí.

Sluchátka nabízejí 11 úrovní zvuku, od plného ANC po plný příposlech, a jsou dokonale přizpůsobena tomu, jak vaše uši vnímají změny hlasitosti, takže vám už neunikne žádné šustnutí. Rozsah jedné i druhé funkce ANC lze nastavit v mobilní aplikaci Sound+

Pro špičkový záznam okolí přidala Jabra do každého sluchátka mikrofon navíc, celkem tak obsahují 6 mikrofonů. Nové umístění mikrofonů dokáže eliminovat hluk během hovorů i při nepříznivém počasí. Navýšení dosáhlo i přehrávání, do sluchátek byly osazeny větší 12mm měniče a větrací otvor, který moduluje tlak a vyvažuje ANC pasivní izolací.

Jabra Elite 85t nabídnou výdrž až 5,5 hodiny se zapnutým ANC (s pomocí nabíjecího pouzdra až 25 hodin), s vypnutým ANC vydrží sluchátka až 31 hodin. Nabíjecí pouzdro disponuje bezdrátovým dobíjením a USB-C zdířkou, jako u předchozího modelu. 

Nejen nová sluchátka Elite 85t ale i poslední generace Elite 75t dostanou funkci potlačení okolního hluku díky softwarové aktualizaci a to již v polovině října.