Jabra Elite 65t: Špičkový zvuk bez drátů s dlouhou výdrží

Jabra

Pokud si chcete pořídit bezdrátové pecky a nechcete kus nakousnutého jablka, našli jsme pro vás tu nejlepší alternativu. Sluchátka Jabra Elite 65t jsou spolehlivá, s krásným zvukem a dlouhou výdrží baterie, jen malinko na designu se asi dalo ještě trochu zapracovat. 

Design

Jediná trochu slabší stránka těchto sluchátek. Samotný vzhled těchto sluchátek není nic extra, ale zato je funkční a nijak křiklavý. Šikovné jsou perforace po stranách, které slouží jako mikrofon, navíc jimi může pronikat okolní zvuk. V aplikaci si můžete nastavit, kolik zvuku budou sluchátka propouštět. Hlasitost se ovládá na levém sluchátku, na pravém se dá hudba pauzovat nebo spouštět pomocí hlasového ovládání.

Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB. 
Nabíječku k PC připojíte pomocí microUSB.

Výkon

Teď už se dostáváme do oblasti, kde sluchátka Jabra Elite 65t válí. Sluchátka fungují přesně tak, jak mají. Sama se automaticky zapnou, kdy je vyndáte z nabíječky, v ní se zase vypnou. K telefonu se připojí automaticky a zcela bez problémů. Nepřeskakují, nekašlou, nezadrhávají se. Zvuk je opravdu vydařený, hřejivý, výšky neřežou, basy basují.

Sluchátka sama o sobě navíc skvěle izolují zvuk, v aplikaci si můžete nastavit, kolik okolního zvuku mohou propouštět, abyste třeba nenapochodovali pod jedoucí auto.
Sluchátka sama o sobě navíc skvěle izolují zvuk, v aplikaci si můžete nastavit, kolik okolního zvuku mohou propouštět, abyste třeba nenapochodovali pod jedoucí auto.

Sluchátka sama o sobě navíc skvěle izolují zvuk, v aplikaci si můžete nastavit, kolik okolního zvuku mohou propouštět, abyste třeba nenapochodovali pod jedoucí auto. Baterie má podle výrobce vydržet až pět hodin, ale pokud hudbu neposloucháte nahlas, tak vám klidně vydrží ještě déle, my jsme v redakci z toho vytáhli neuvěřitelných sedm hodin. Nabíjí se navíc velmi rychle.

Verdikt

Sluchátka Jabra Elite 65t jsou jednoznačně jedněmi z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu. Stojí sice trochu víc, než Apple Earpods, nabízejí ale mnohem lepší zvuk a izolaci. Navíc mají mnohem lepší design než trochu mimozemsky vyhlížející výrobek Apple. Škoda jen některých nepříjemných chybek, co se týče nabíječky. Ale i přes to tato sluchátka rozhodně můžeme jen doporučit ke koupi.

Sluchátka Jabra Elite 65t jsou jednoznačně jedněmi z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu.