FACESTARŽivotní stylIN A SEXY MŮŽE BÝT I STROMEČEK! OZDOBTE HO PODLE NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ!

IN A SEXY MŮŽE BÝT I STROMEČEK! OZDOBTE HO PODLE NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ!

Již dávno minula doba, kdy jsme každý rok věšeli na stromeček stejné ozdoby, pečlivě uchovávané v krabicích a krabičkách po několik generací. V dnešní době se více řídíme aktuálními trendy a styly, které také rok co rok obměňujeme.

Již dávno minula doba, kdy jsme každý rok věšeli na stromeček stejné ozdoby, pečlivě uchovávané v krabicích a krabičkách po několik generací. V dnešní době se více řídíme aktuálními trendy a styly, které také rok co rok obměňujeme.

Některé trendy se mění, jiné zůstávají stálicemi. Také záleží na tom, v jakém prostředí náš vánoční stromek stojí, zda máme doma malé děti a v neposlední řadě samozřejmě i na našem vlastním vkusu.

Romantika a vintage

Jedním z vánočních evergreenů je romantický styl, jehož nedílnou součástí jsou široké ozdobné stuhy, bohaté ozdoby s krajkovým a květinovým designem, nejčastěji laděné do světlých tónů bílých, zlatých či starorůžových, nebo tmavších tónů bordó. Můžeme jako ozdoby použít i porcelánové šálky, obrázky ve zdobených rámech a patinované ozdoby. Světýlka, pokud je používáme, by měla mít žlutý nádech připomínající staré časy.

and

and

and

Fantasy, víly a elfové

Stromek laděný ve fantasy stylu bude barevně laděn do zelena, do fialova a do modra. Budou mu vévodit průsvitné stuhy či širší pruhy organzy, lesklé ozdoby, peříčka (nejlépe paví) a kouzelné lesní květiny. Atmosféru tajemného pohádkového lesa můžou dokreslit okřídlené figurky víl. Světýlka budou ve stejných barvách jako ostatní ozdoby.

and

Zasněžená krajina

Bílé Vánoce, to je další evergreen, který se rozhodně neokouká. K tomuto dekoru patří vzory sněhových vloček, bílá barva kombinovaná se stříbrnou, lesklé střapaté vánoční řetězy, čiré skleněné ozdoby a samozřejmě buď přírodní bíle a stříbrně obarvené šišky, nebo šišky skleněné ve stejných barvách. Bílou zasněženou krajinu může doplňovat i světle modrá či tyrkysová. Světýlka volíme také zářivě bílá.

and

and

Barevná cukrátka

Malé děti, ale jistě nejen ony ocení stromek, který vypadá jako cukrářský výrobek. Je na něm hodně růžové, světle modré, světle fialové, doplněné bílou, případně světle zelenou. Hodí se na něj ozdoby kulaté i podlouhlé, stejně jako skutečná lízátka a bonbóny, jemné mašličky a jemně laděná růžová či modrá světýlka.

and

Černá elegance

Pro rodiny s dětmi se tento styl moc nehodí, ale pokud máte rádi jednoduchou eleganci a nebojíte se temných odstínů, vyzkoušejte kombinace černé se stříbrnou nebo okázalejší kombinaci černé se zlatou. Hodí se k  ní teplé žluté světlo klasických světýlek a žádná přeplácanost. Této kombinaci sluší více prostoru. Obejde se bez stužek a střapatých řetězů.

and and

Červená a bílá

Kombinace červené a bílé ja vánoční klasikou v mnoha zemích, ale především ve Spojených státech. Je to kombinace ve stylu Santy, sobů, dárkových balíčků a červenobílých peprmintových lízátek. Hodí se k němu i sněhuláci a postavičky stejně barevně laděných skřítků, červené a bílé stužky, rolničky a zvonečky. světýlka nejlépe bílá či klasická žlutá.

and

 

 

Související články