FACESTARKrásaI PO MĚSÍCI JAKO OD KADEŘNÍKA! JAK DOCÍLIT OSLNIVÉHO VZHLEDU BARVENÝCH VLASŮ...

I PO MĚSÍCI JAKO OD KADEŘNÍKA! JAK DOCÍLIT OSLNIVÉHO VZHLEDU BARVENÝCH VLASŮ CO TRVÁ?

Jak na to?

Jak na to?

V prvním kroku aplikujte barvu Wellaton jako obvykle. Efektivní barvicí receptura pronikne do vašich vlasů a dodá jim zářivou a intenzivní barvu. Hned po barvení použijte vyživující kúru pro lesk, která ochrání jejich povrch, takže se barevné pigmenty nebudou vymývat tak rychle. Barva ovšem postupem času může začít blednout a vnější vlivy jako ultrafialové záření rovněž dokážou pigmenty rozložit a změnit barvu vašich vlasů.

and andand

Wellaton proto přišel s jednoduchým druhým krokem při barvení vlasů – sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními,které oživí barevné pigmenty ve vlasech dva týdny po první aplikaci, kdy začíná barva nejčastěji blednout.

Známý kadeřník Tibor Němec říká: „Není nad právě obarvené vlasy, jenže barva i lesk se mohou rychle vytratit, potom má člověk na vybranou: nechat si je znovu obarvit nebo mít vlasy, které mají do dokonalosti daleko.“ Unikátní sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními stačí jednoduše nanést nadeset minut – není třeba žádný dodávat peroxid ani jiné pomocné látky. Vetřete si jej přímo do vlasů, kde jeho barvicí pigmenty načas osvěží původní barviva.

Tibor Němec doporučuje použití sérum na osvěžení barvy, díky němuž si uchováte svou barvu vlasů, která je nezbytnou součástí vašeho vzhledu: „Všichni jsme už narazili na ženy, které mají skvělé vlasy a jsou si toho dobře vědomy! Mají sebejistý krok a svými vlasy vesele pohazují. Nová barva na vlasyWellaton 2 v 1 vám prodlouží vzhled právě obarvených vlasů, aniž byste si je musela znovu barvit.“

andand

Související články