FACESTARReceptyI HRANOLKY BEZ OLEJE MOHOU BÝT CHUTNÉ A ZDRAVÉ ZÁROVEŇ!

I HRANOLKY BEZ OLEJE MOHOU BÝT CHUTNÉ A ZDRAVÉ ZÁROVEŇ!

and

I ze smaženého jídla se může stát vyvážená dobrota!

and

Proč jsou hranolky mnohými lidmi tolik odsuzované? Svou zásluhu na tom zcela jistě mají i fastfoody, které je připravují v litrech přesmaženého oleje. Zkuste se ale nad tímto předsudkem povznést a věřte, že i hranolky připravené na pouhé kapce oleje mohou chutnat stejně skvěle a navíc nijak nezatíží Vaše tělo ani neudělají čáru přes rozpočet Vaší dietě. Na trhu se objevila revoluční novinka, která boří všechny mýty o tom, že jídlo připravované ve fritéze nemůže být zdravé!

Přesmažený tuk nahrazený horkým vzduchem?

and

Představa, že by na přípravu kila a půl hranolek stačila pouhá 3 procenta tuku se zdá jako naprosto nereálná. V praxi to totiž znamená, že na místo klasických 14% tuku použijete pouhou jednu lžíci oleje. Přesto je to možné! Díky nové generaci horkovzdušné fritézy od značky Tefal, ACTIFRY zvládnete udělat pokrmy, které jste si odpírali kvůli jejich nutričním hodnotám, v mnohem zdravějším provedení.

Nejedná se jen o marketingový tah!

and

Je jasné, že nás v první chvíli napadlo asi to samé co Vás – nojo, to už jsme slyšeli tolikrát a nikdy tomu tak nebylo. Teď je to o něčem jiném. Fritézu Tefal ActiFry® totiž doporučuje i výživový specialista Petr Havlíček, kterého jistě znáte z pořadu Jste to, co jíte. „Z nutričního hlediska mají bramborové hranolky připravené v Tefal ActiFry® výrazně nižší energetickou hodnotu a můžete použít také kvalitnějších olejů, které jinak nejsou tepelně stabilní, přístroj je nepřepaluje,“ vysvětluje ambasador přístroje Tefal ActiFry®, výživový specialista Petr Havlíček.

Není to ale jen o hranolkách!

and

Pokud nemáte hranolky z nějakého důvodu rádi, ale lákají Vás jiné produkty, které do této doby nešly ruku v ruce se zdravým životním stylem, možná Vás potěšíme! K přístroji je totiž dodávána i praktická kuchařka, ve které naleznete tucet nových receptů, které si můžete s tímto přístrojem připravit. Umožňuje mimo jiné přípravu chutných pokrmů z masa, ryb, zeleniny i ovoce a výborně si poradí i s přípravou omáček. Výrobci ale nezapomínali ani na sladké! Oblíbená jablka se skořicí připravíte s ActiFry® technologií během deseti minut jako vynikající a zdravý dezert pro celou rodinu.

 

Související články