I bez myčky to hravě dáte: Tip, jak zvládnout špinavé nádobí

Pokud zrovna nevlastníte myčku na nádobí určitě to není ten nejhorší problém, který může nastat. Používáme ji i několikrát denně. Namočíme ji, umyjeme nádobí a necháme ji u dřezu, aby byla vždy po ruce. Svěřte své nádobí do péče PUR Active houbičky, která je určená na citlivé povrchy.

Určitě nechcete při mytí nádobí v ruce vynaložit své veškeré úsilí na to, abyste „drásali“ zaschlé zbytky jídla z talířů, hrnců a pánví. Nemůžete-li umýt něco hned, alespoň je ponořte do vody. Do hrnců a pekáčů napusťte teplou vodu a přidejte kapku mycího prostředku.

Drhnutí nádobí v kuchyni může být mnohem veselejší úkol, než by si člověk myslel. Mnoho houbiček není schopných odvést spolehlivou a důkladnou práci, pokud jde o čištění pánví a hrnců, a trvá to déle, než bychom si přáli. Naštěstí je tu houbička Vileda PUR ACTIVE. Každá je vyrobena pomocí unikátní technologie PUR ACTIVE, která zajišťuje vysoce důkladné a odolné čištění.

Odmývejte průběžně všechno, co při vaření používáte (VILEDA).

Je to perfektní volba pro vaše jemné i robustní nádobí, protože bezpečně vyčistí všechny povrchy, aniž by je poškodila, a to i při odstraňování nejodolnějších skvrn a zaschlých nečistot. Houbičky nejprve rozbijí zbytky jídel abrazivními vrstvami a poté během několika sekund rychle a efektivně absorbují nečistoty.

Hrubá strana houbičky je tvořena ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejprve naruší a poté odstraní (VILEDA).

Abyste zabránili hromadění špinavého nádobí ve dřezu, odmývejte průběžně všechno, co při vaření používáte. Pokud se naučíte mýt nádobí ihned po jídle, nejenže zabráníte tomu, aby na něm zbytky jídla zaschly, ale také nastavíte standard pro to, jak udržovat vaší kuchyni a kuchyňský dřez čisté. Cílem je, abyste se nakonec posadili ke svému jídlu bez hromady špinavého nádobí v kuchyni. 

Pokud totiž odložíte například jen jeden špinavý talíř do dřezu, je mnohem jednodušší tam později přidat další špinavé nádobí. Ale pokud máte dřez čistý a prázdný, chcete, aby to tak i zůstalo. Čistota zkrátka plodí čistotu.

PUR pro každého

PUR Active houbičky byly vyvinuty pro potřeby jemných povrchů, jako je teflon či sklokeramické desky. Jejich hrubá strana je tvořena ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejprve naruší a poté odstraní. Díky tomu nedochází k poničení kuchyňského vybavení a vy se rychle, účinně a bezpečně zbavíte zaschlé špíny, nepoškrábete žádný povrch a ušetříte svůj čas i energii.

Houbička PUR active na extra delikátní povrchy jako teflon a sklokeramické desky (VILEDA).

Celistvý povrch vrstvy určený pro drhnutí navíc zajišťuje, že dovnitř houbiček neproniknou žádné nečistoty. Díky tomu vydrží výrazně déle čisté a použitelné, v porovnání s takto neošetřenými houbičkami. Ergonomický tvar PUR Active houbiček se lehce přizpůsobí každému povrchu a snadno tak vyčistí nejen nádobí, ale třeba i zaneřáděný sporák.

Střední variantu ve verzi 3+1 Color Edition pořídíte od 51,90 Kč (VILEDA).

Více informací a nabídku houbiček PURE ACTIVE najdete na www.vileda.cz