FACESTARKrásaHollywoodské beauty tipy: Staň se hvězdou do 5 minut!

Hollywoodské beauty tipy: Staň se hvězdou do 5 minut!

Dokonalý make-up, pleť i vlasy. Také si vždycky říkáte, jak to jen ty slavné tváře dělají? Našli jsme pár zajímavých tipů a rad slavných žen, jak být krásnější a mladistvější. Takhle o sebe pečují hvězdy!

Letošní mezinárodní předávání uměleckých cen se pomalu ale jistě blíží ke konci a všichni jsme mohli vidět nádhernou škálu nápaditých šatů a krásných looků. Začalo to v listopadu cenou People’s Choice Awards a poslední příležitostí byl 92. ročník udílení Oscarů a všichni bezesporu blahopřejeme Bradovi Pittovi k jeho trofejím. Švédská skintech značka FOREO přináší 5 zásadních beauty tipů pro dokonalou pleť, inspirovaných červeným kobercem.

1) Ošetření pleti před událostí

zdroj: Foreo

Celebrity musí plánovat look pro významný event i několik týdnů předem a začínají speciálním ošetřením pleti. Doporučujeme napodobit tento první krok a navštívit váš oblíbený kosmetický salon nebo spa a nechat si pečlivě vyčistit pleť. Pokud dáváte přednost domácímu prostředí, FOREO LUNA 3 představuje ideální variantu.

Tento sonický čisticí přístroj odstraňuje z pleti všechny nečistoty a odumřelé buňky a zanechává ji hladkou a jemnou. LUNA 3 navíc nabízí řadu jedinečných zpevňujících masáží obličeje, které se zaměřují na první známky stárnutí a zároveň konturují a jemně masírují pleť. Díky tomu si můžete užívat zářívého a odpočinutého vzhledu i během velkého dne.

2) Dokonalé opálení a nehty

Co je třeba, abychom dosáhli perfektně opálené pleti před akcí? Ideální případ je aplikovat samoopalovací péči jeden nebo dva dny před událostí, je tedy opět nutné plánovat. Chcete-li dosáhnout sjednoceného vzhledu, dbejte na peeling a nezapomeňte na své ruce, abyste se vyhnuli nedokonalostem a viditelným přechodům. Měli byste také zvážit, jaký bude styling vašich nehtů a nechat si je upravit jeden den předem, aby poslední den příprav zůstal pouze pro vzhled.

3) Připravte pleť a získejte perfektní základ

zdroj: Foreo

Těsně před samotnou událostí je potřeba připravit pleť pro veškerý make-up a důsledně ji hydratovat. FOREO má ve svém portfoliu nejlepšího pomocníka pro okamžité vylepšení pleti: inteligentní masku FOREO UFO. Jedná se o první zařízení svého druhu na světě, které kombinuje to nejlepší ze švédské beauty technologie a korejských masek. Při použití s UFO maskami přináší pleťovou lázeň za pouhých 90 vteřin. Maska Matte Maniac je dokonalou volbou pro extra čistící účinek s odstraněním přebytečného mazu a nečistot pro svěží a čistou pleť. Matný vzhled pleti je nesmírně důležitý pro dokonalou fotografii.

4) Hladké rty pro červený polibek

Bezchybné rty? Vše začíná exfoliací, protože rty jsou ústředním bodem vašeho make-upu, musí být tedy hladké. Použijte klasický lip scrub nebo si můžete vytvořit svůj vlastní s trochou cukru a kapkou kokosového oleje nebo například olejem z máty peprné s objemovým účinkem. Pokračujte se svým oblíbeným balzámem na rty. Potom pravděpodobně znáte postup – pro definici rtů a kontur použijte tužku na rty a vyplňte rty zvolenou barvou rtěnky.

5) Korektor v peněžence jako nejlepší přítel

zdroj: Foreo

Pamatujete si na problém Angeliny Jolie s pudrem roce 2014? Její vizážistka jednoduše použila nesprávný typ produktu, ale také nám ukázala, že se každý (i filmová megastar) může zmýlit. Pro jistotu si tedy s sebou vezměte svůj oblíbený korektor nebo podobný multiprodukt, aby Vám pomohl s případnými nedokonalostmi nebo nečekanými nedostatky.

Maska UFO Matte Maniac je k dispozici na foreo.com, notino.cz a alza.cz. Smart masku UFO můžete nyní získat také za novou atraktivní cenu na foreo.com, notino.cz nebo alza.cz.

Související články