FACESTARKulturaHOLKY ROZTOČTE TO! DÁMSKÁ JÍZDA ZAČÍNÁ UŽ ZA TŘI TÝDNY

HOLKY ROZTOČTE TO! DÁMSKÁ JÍZDA ZAČÍNÁ UŽ ZA TŘI TÝDNY

 

 

Roztočit to můžete 4. až 6. června v Hradci Králové v rytmu nejrůznějších žánrů od kytarovek, přes rock ve všech jeho podobách, až po drum’n’bass či dubstep. Na své si přijdou i milovnice tvrdších hudebních žánrů. Jména jako Faith No More, Bastille, Limp Bizkit, frontman The Strokes Julian Casablancas, Three Days Grace či We Are Harlot jsou zárukou, že bude co poslouchat.

A také na co se dívat, mnozí muzikanti vedle hudby upoutají pozornost i svým zjevem nebo out-fitem. Pro změnu o to, že bude na co tančit, se postarají domácí i zahraniční DJ’s v čele s Flux Pavilionem a DC Breaks. Bohatý doprovodný program zajistí, že ani dál od hudebních stageí se nikdo nudit nebude.

 „V posledních letech pozorujeme trend, kdy stoupá účast žen a dívek a v současné době tvoří přes 60 % návštěvníků. Je to pro nás mimo jiné potvrzením toho, že se na festivalu cítí bezpečně a komfortně a v tom se jim i nadále snažíme vycházet vstříc,“ říká Michal Thomes, spolumajitel a dramaturg festivalu.

Festivalový styling

and

Možnost vymódit se ve festivalových barvách od hlavy až po paty, respektive od kloboučků až po stylové holínky, nabídne merchandising Rock for People, který pro letošní rok přichystal zbrusu novou kolekci. Tradiční trendy trička a tílka doplní nejrůznější klobouky a čepice, pásky či doplňky v podobě transparentních brýlí a v neposlední řadě originální festivalové šperky, které každému outfitu dodají ten správný šmrnc.

Další inspiraci pro letní styling navíc nabídnou i módní přehlídky v režii obletovaného on-line shopu ZOOT.  Jak se začerstva o všemožné zážitky podělit s přáteli na sociálních sítích, se postarají speciální workshopy věnované dnes tolik populárním selfies.

Náročnějším požadavkům návštěvnic a návštěvníků se přizpůsobuje i nabídka ubytování a rozšíření hygienického zázemí s keramickými toaletami. Vedle tradičních kempů bude letos možnost využít například speciální kempovací zónu či v minulých letech prověřený a hojně využívaný Tent hotel nabízející kompletně vybavené stany. Navíc v čistém prostředí, ne nadarmo se Rock for People každoročně už od roku 2010 pyšní titulem Čistý festival. Pozadu nezůstane ani nabídka jídla, ve které nechybí nejrůznější světové kuchyně a samozřejmě i vegetariánská jídla.

Rock for People se v Hradci Králové poprvé letos uskuteční již mezi 4. a 6. červnem a během tří dnů nabídne na 100 zahraničních i domácích interpretů a bohatý nehudební program. Aktuálně je v prodeji již čtvrtá limitovaná edice vstupenek, již lze za 1 740 Kč zakoupit přes GoOut na webu RfP  www.hradec.rockforpeople.cz/vstupenky/. Na místě bude cena festivalové vstupenky 1900 Kč. V prodeji jsou i jednodenní a dvoudenní lístky. Všechny vstupenky je možné s velkými slevami pořídit i přes partnery festivalu

Související články