FACESTARMódaHLEDÁTE INSPIRACI NA LÉTO? JEDNODUCHÁ ELEGANCE HRAJE PRIM V DÁMSKÉ I ...

HLEDÁTE INSPIRACI NA LÉTO? JEDNODUCHÁ ELEGANCE HRAJE PRIM V DÁMSKÉ I PÁNSKÉ MÓDĚ

Kontrast, který přitahuje

Kontrast, který přitahuje

Jednoduchost a univerzálnost černobílých kontrastů a čistých linií je v módě zkrátka evergreen. Každá žena ví, a pokud si to přímo neuvědomuje, tak alespoň podvědomě tuší, že pozornost nejvíce přitahují kontrasty a pohyb. Elegantní černobílý outfit, který zdůrazňuje přirozené křivky ženského těla, je sázka na jistotu.

Jednotlivé prvky můžete libovolně kombinovat, ať už jdete na pracovní schůzku, nebo se bavit na večírek. Klasické kousky, které už jistě máte v šatníku, můžete doplnit o nové elegantní prvky z kolekce Reserved Black & White, která našla inspiraci v eleganci 70. a 80. let.

and and and

and and  and

V kolekci New Romantic najdete příjemné vzdušné látky a střihy, které zdůrazní vaši eleganci v pohybu. Můžete si vybrat mezi dlouhými i krátkými sukněmi a roláky, které byly symbolem 70. let a zkombinujte je s klasickými i moderními prvky. Budete svůdná a neodolatelná.

Slunce, pláže a pastelové barvy

Inspirujte se barvami a stylem Beverly Hills 90210, který vás zavede do 80. a 90. let. Tento příjemný letní styl si rozhodně užijete a oživíte módu světlých džínsů, pastelových barev, pohodlných sexy topů, basketbalových košil a kalhot s vysokým pasem z kolekce Unreal sunset.

and and and

and and and

Okouzlující muži za barem a elegantní minimalismus

Barmani měli vždycky své kouzlo. Pánové se proto můžou inspirovat pracovními prvky barmanských outfitů – košile s vestou, jednoduché džíny a to vše může doplňovat elegantní sako z příjemného a lehkého materiálu, který se skvěle hodí pro letní dny, z kolekce Cool barista.

Tmavé barvy, minimalismus a preciznost jistě ocení ti, co rádi nosí elegantní pracovní oblečení. Tento trend dodává mužům neodolatelný šarm spojený s vysokou kvalitou a pocitem, že správný muž zkrátka ví, co je důležité, a nezatěžuje se zbytečnostmi.

Inspiraci najdete v kolekci Modern Samurai, která minimalistickou a precizní eleganci doplňuje technologií a moderními prvky, jako jsou například 3D potisky a doplňky jako sportovní taška nebo sluneční brýle.

Pestrý život v ulicích

Pouliční móda je symbolem mládí, bezstarostnosti a pohody. Pohodlné, barevné oblečení, trika s geometrickými vzory a praktické střihy inspirované volností a svobodou, to je outfit, který určitě zaujme. Praktické střihy v tomto stylu najdete v kolekci Reserved Urban kaleidoscope.

 

Související články