(Ukončeno) Helena Vondráčková pořádá mega oslavu narozenin v O2 aréně!

- Reklama -

Ve velkém stylu. V tom zakončí Helena Vondráčková svůj výjimečný rok ve znamení sedmdesátin. V O2 aréně už za pár dní poprvé vystoupí na samostatném koncertu. A vy můžete slavit s ní!

Podle toho, co zpěvačka slibuje, to bude stát za to! „Je to poprvé, co budu mít samostatný koncert v této hale a velice se na něj těším. Už teď mohou fanouškům přislíbit, že na něm zazpívám své největší hity, ale také písně z nových desek Dávno vím svým a Diamantová kolekce, která mi letos vyšly. Připravuji také několik hudebních překvapení a samozřejmě se bude i tančit,“ řekla Helena Vondráčková.

Hvězdná nálož

Popová legenda má pro všechny své fanoušky ale ještě hvězdný bonus. „V tuto chvíli už mohu prozradit, že si na jevišti O2 arény zazpívám např. s Michalem Davidem, Bárou Basikovou, Vašo Patejdlem, nebo se slovenskou vokální skupinou Fragile. Vystoupím i se stepařskou partičkou Tap Academy Prague pod vedením Tomáše Slavíčka,“ dodala zpěvačka s tím, že i když je koncert už 20. Ledna, vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal. Vondráčková, která začala své životní jubileum slavit už v dubnu v loňském roce ve vyprodaném brněnském Bobycentru, kde natáčela narozeninový koncert pro Českou televizi, tak zakončí sedmdesátiny stylově.

archiv Helena Vondráčková

Exkluzivní soutěž 

- Reklama -

Připravili jsme pro Vás exkluzivní příležitost získat volné vstupenky na tuto jedinečnou událost. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. Ve hře je celkem 10 vstupenek.

Soutěžní otázka: Legendární pohádku Šíleně smutná princezna natočila Helena s Vaškem Neckářem v roce 1967. Kdy měla pohádka premiéru?

a) 7. 6. 1968

b) 6. 7. 1977

c) 5. 7. 1980

Odpovědi posílejte prostřednictvím emailové adresy soutez@facestar.cz do pole předmět nezapomeňte připojit heslo Helena70. Soutěž probíhá od 1.1.2018 – 15.1.2018!

Gratuleme a výhry posíláme: Jiří H., Písek, Eva E., Brno, Romana D., Domažlice, Lucie B., Mladá Boleslav, Václav S., Liberec.