FACESTARKultura(Ukončeno) Helena Vondráčková pořádá mega oslavu narozenin v O2 aréně!

(Ukončeno) Helena Vondráčková pořádá mega oslavu narozenin v O2 aréně!

Ve velkém stylu. V tom zakončí Helena Vondráčková svůj výjimečný rok ve znamení sedmdesátin. V O2 aréně už za pár dní poprvé vystoupí na samostatném koncertu. A vy můžete slavit s ní!

Podle toho, co zpěvačka slibuje, to bude stát za to! „Je to poprvé, co budu mít samostatný koncert v této hale a velice se na něj těším. Už teď mohou fanouškům přislíbit, že na něm zazpívám své největší hity, ale také písně z nových desek Dávno vím svým a Diamantová kolekce, která mi letos vyšly. Připravuji také několik hudebních překvapení a samozřejmě se bude i tančit,“ řekla Helena Vondráčková.

Hvězdná nálož

Popová legenda má pro všechny své fanoušky ale ještě hvězdný bonus. „V tuto chvíli už mohu prozradit, že si na jevišti O2 arény zazpívám např. s Michalem Davidem, Bárou Basikovou, Vašo Patejdlem, nebo se slovenskou vokální skupinou Fragile. Vystoupím i se stepařskou partičkou Tap Academy Prague pod vedením Tomáše Slavíčka,“ dodala zpěvačka s tím, že i když je koncert už 20. Ledna, vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketportal. Vondráčková, která začala své životní jubileum slavit už v dubnu v loňském roce ve vyprodaném brněnském Bobycentru, kde natáčela narozeninový koncert pro Českou televizi, tak zakončí sedmdesátiny stylově.

archiv Helena Vondráčková

Exkluzivní soutěž 

Připravili jsme pro Vás exkluzivní příležitost získat volné vstupenky na tuto jedinečnou událost. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. Ve hře je celkem 10 vstupenek.

Soutěžní otázka: Legendární pohádku Šíleně smutná princezna natočila Helena s Vaškem Neckářem v roce 1967. Kdy měla pohádka premiéru?

a) 7. 6. 1968

b) 6. 7. 1977

c) 5. 7. 1980

Odpovědi posílejte prostřednictvím emailové adresy soutez@facestar.cz do pole předmět nezapomeňte připojit heslo Helena70. Soutěž probíhá od 1.1.2018 – 15.1.2018!

Gratuleme a výhry posíláme: Jiří H., Písek, Eva E., Brno, Romana D., Domažlice, Lucie B., Mladá Boleslav, Václav S., Liberec.

Související články