FACESTARŽivotní stylFOTKY JAKO OD PROFESIONÁLA! UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST POŘÁDNOU ZRCADLOVKOU!

FOTKY JAKO OD PROFESIONÁLA! UDĚLEJTE SVÝM BLÍZKÝM RADOST POŘÁDNOU ZRCADLOVKOU!

Rozviňte svou kreativitu

Rozviňte svou kreativitu

Model Canon EOS 700D je ideální pro pokročilé amatéry, kteří si již nevystačí s nižšími modely digitálních zrcadlovek. Fotografie je možné pořizovat v rozlišení 18 milionů pixelů, filmy v rozlišení Full HD. Velmi dobře poradí i se špatnými světelnými podmínkami. Automatické zaostřování využívá až devět ostřících bodů a při rychlosti závěrky 5 snímků za sekundu už nikdy nepropásnete ten správný okamžik. Na jedno zmáčknutí spouště lze touto rychlostí zachytit až 22 snímků. Samozřejmostí je kompatibilita se špičkovými výměnnými objektivy EF/EF-S. Benefitem je velký a jasný dotykový displej s variabilním úhlem natočení, díky kterému lze vybírat kompozice pro fotografie a filmy z nových a zajímavých úhlů. Fotografovat tak můžete přes dav lidí nebo zvolit dramatický pozorovací bod na úrovni země. Součástí je nabídka kreativních filtrů nebo funkce Video Snapshot umožňující vytváření poutavých filmů.

and

Využijte každou příležitost

Fotoaparát Canon EOS 1200D představuje vstupní bránu do světa digitálních zrcadlovek a ocení jej všichni začínající uživatelé, kteří chtějí dosáhnout působivých výsledků bez ohledu na úroveň svých dovedností a předchozích zkušeností. Zrcadlovka spojuje prvotřídní zobrazovací systém s řadou intuitivních a snadno využitelných ovládacích prvků a automatických snímacích režimů. Mezi klíčové vlastnosti modelu patří aplikace EOS průvodce, která spolu s přehlednou příručkou pro začínající uživatele umožňuje snadné seznámení s rozložením jednotlivých ovládacích prvků. Součástí jsou také snadno použitelné funkce Scene Intelligent Auto nebo Video Snapshot, využít lze ovšem i kreativní filtry, které se postarají o vysokou kvalitu fotografií a filmů.

and

Jeden fotoaparát pro všechny příležitosti

Představitel kategorie špičkových ultrazoomových kompaktů PowerShot SX520 HS se může pochlubit širokoúhlým objektivem s 42násobným optickým zoomem. Díky tomu mohou uživatelé pořizovat panoramatické snímky a přiblížit se k detailům i z velké vzdálenosti. Součástí modelu je Zoom Framing Assist – vylepšený asistent pro výběr kompozice během zoomu, který automaticky nastavuje přiblížení a umožňuje tak snímaný objekt udržet v zorném poli. Asistent detekuje situace, kdy se objekt ocitne na okraji záběru a automaticky zmenší hodnotu zoomu. Zároveň plynule upraví zoom při přiblížení objektu k fotoaparátu a zajistí tak, že velikost objektu bude na výsledném snímku stejná. Systém HS se stará o to, že snímky jsou ostré, detailní a s realistickými barvami, a to i při špatných světelných podmínkách. Snímač CCD s 16 milióny pixelů a obrazový procesor DIGIC 4+ umožní dosáhnout ohromujících výsledků naprosto kdykoliv. Tvůrčí možnosti podporuje režim Creative Shot a řada tvůrčích filtrů, které mohou výsledný snímek vylepšit po jeho pořízení.

and

Fotoaparát, s nímž si užije zábavu celá rodina

Model PowerShot SX400 se může pochlubit nejen kompaktním a lehkým tělem, ale také výkonným 30násobným optickým zoomem. Díky kompaktnímu designu můžete mít fotoaparát neustále u sebe, díky velkého rozsahu ohniskové vzdálenosti 24 až 720 mm přitom zachytíte jakoukoliv situaci snadněji, než kdy dříve. Focení rychle se pohybujících objektů je podpořeno nízkým zpožděním závěrky, ultra rychlým automatickým zaostřováním a vylepšenými algoritmy. Včas tak zachytíte fotografickou příležitost. Nechybí ani optický stabilizátor obrazu a inteligentní IS technologie společnosti Canon, která provádí analýzu záběru a na základě chytrého přizpůsobení osmi rozdílným scénám automaticky nastavuje parametry stabilizace. Výsledkem jsou ostré a čisté snímky. Benefitem je také pohodlný ergonomický grip.

and

Související články