FACESTARBydleníFotbalové mistrovství na nové televizi? Přepněte na laserovou TV

Fotbalové mistrovství na nové televizi? Přepněte na laserovou TV

Největší fotbalový svátek letošního roku ‒ EURO 2020 se konečně blíží a s ním i všechno, co k fandění patří. Nechte své emoce naplno propuknout a proměňte svůj obývák ve fotbalový stadion! O zážitek jako v kotli se spolehlivě postarají špičkové laserové TV Hisense, oficiálního sponzora EURO 2020. Díky dokonalým technologiím se tak pohovka v obýváku s tou správnou televizí snadno promění ve VIP box a vy sami se ocitnete uprostřed fotbalových dramat.

Milujete fotbal, ale lístek na Mistrovství Evropy jste nesehnali? Nevadí, i z pohodlí svého domova můžete s přáteli prožít naplno všechny hvězdné okamžiky, zvraty i dramata. Stačí se pohodlně usadit k nové velké televizi s projekční technologií budoucnosti a skvělým zvukem, otevřít lahve s dobře nachlazeným pěnivým mokem – a podívaná může začít!

Laserová TV

Pokud chcete to nejlepší, zvolte laserovou TV Hisense. Nejenže nabídne špičkový obraz i zvuk, ale můžete se posadit opravdu blízko – mnohem blíž, než ke klasickému LCD televizoru. A stará známá pravda je, že když jsme u obrazovky blíž, můžeme si mnohem lépe všechny akce vychutnat. Vybrat si můžete například laserovou TV Hisense 100 L5F s obřím 100palcovým zobrazovacím panelem, nebo naprostou novinku Hisense HE88L5V, což je první sonická laserová TV na světě se zvukem vycházejícím přímo z 88palcové obrazovky.

Laserová TV Hisense 100 L5F s úhlopříčkou přes dva a půl metru (100 palců) využívá futuristickou projekční technologii s unikátním laserovým svícením i řadu pokročilých řešení. Nabízí nejen dokonalý obraz ve vysokém 4K Ultra HD rozlišení s realistickým vykreslením pestré palety barev, ale i prostorové ozvučení Dolby Atmos, takže snadno zapomenete, že nejste na stadionu nebo v kině.

and

Dokonalé iluzi podlehnete i tehdy, když budete díky chytrým funkcím a rychlému operačnímu systému VIDAA U4 sledovat streamované sportovní přenosy nebo třeba hrát streamované konkurenční hry – pohyb bude tak rychlý a plynulý, jako byste byli přímo uprostřed akce.

and

Naprostá novinka, sonický laserový televizor Hisense HE88L5V je zárukou intenzivních zážitků při sledování filmů, sportovních přenosů, automobilových závodů nebo hraní her. Skvěle propojuje špičkový 4K obraz se solidním zvukem, který vychází přímo z velkorysého zobrazovacího panelu s uhlopříčkou 88“ (223,5cm) se speciální strukturou podobnou včelí plástvi. Novinka přichází na český trh právě teď.

and

Technologický gigant Hisense je oficiálním sponzorem nadcházejícího ME ve fotbale EURO 2020. K této příležitosti připravil novou kampaň „Tvůj domov, tvůj stadion“, která propojuje domov – místo, kde se cítíme dobře, se stadionem jako místem naplno prožívaných sportovních emocí.

and

V jedinečné soutěži můžete vyhrát lístky na EURO, spotřebiče Hisense, unikátní dresy, originální míče a další hodnotné ceny. Musíte ale projít neotřelým náborem u nesmlouvavého trenéra na stránkách stadiondoma.cz. Body navíc můžete získat i dalšími aktivitami a zvýšit tak svoje šance na sportovní trofeje. Více informací najdete na www.hisense.cz nebo na global.hisense.com/.

Související články