FACESTARMódaFOTBÁLEK PO PRÁCI? OBUJTE ULTRA LEHKÉ KOPAČKY, KTERÉ NOSÍ I AGÜERO NEBO...

FOTBÁLEK PO PRÁCI? OBUJTE ULTRA LEHKÉ KOPAČKY, KTERÉ NOSÍ I AGÜERO NEBO REUS!

 

 

Agüero: osobní recenze super lehkých kopaček

and

Sergio Agüero je jedním z hráčů, kteří na hřišti obouvají nové super lehké kopačky PUMA evoSPEED SL. Kopačky, které jsou navržené tak, aby fotbalistům poskytly herní výhodu v podobě ještě větší rychlosti a hbitosti, si Agüero pochvaluje. Sám řekl, že je naprosto ohromen jejich lehkostí. Když mu domů před pár týdny doručili krabici s kopačkami, myslel si dokonce, že došlo k omylu a krabice je prázdná. Kopačky totiž váží pouhých 103 gramů! Agüero dodal: „Tahle kopačka je velkým krokem vpřed a PUMA odvedla skvělou práci.

A jak to známý výrobce sportovní obuvi dokázal?

Radikální redukce váhy bylo dosaženo použitím super lehkého, téměř průsvitného svrchního materiálu. K celkové lehkosti kopačky evoSPEED SL přispívá také speciální konstrukce, která zároveň zachovává potřebnou stabilitu. Důležitou podporu poskytuje minimalistická patní část, díky níž noha pohodlně přilne k botě.

Trakční hřeby podporují hráče při zrychlení a umožňují jim snazší pohyb po trávníku. V kombinaci s pěti kuželovými hřeby umístěnými v přední a uprostřed zadní části kopačky došlo k výraznému vylepšení podpory při změnách směru a při rychlých zatáčkách. Podrážka je vyztužena vyvýšeným hřbetem, který nejen Agüerovi usnadňuje manévrování s míčem.

V nových kopačkách do finále!

and

Agüero dokonce v super lehkých kopačkách odehrál čtvrtfinálový i finálový zápas Mistrovství Jižní Ameriky ve fotbale. Kromě Agüera v nových kopačkách hrají i další z nejlepších fotbalistů na světě včetně Marca Reuse. Tomu přijdou nové kopačky tak lehké, že je na nohou skoro ani necítí, přitom ale ví, že se ně může spolehnout. Z českých hráčů obuje dosud nejlehčí kopačky např. Václav Kadlec, který kopačky sám několik měsíců testoval. Značka také představila nové video PUMA evoSPEED SL The Lightest Design:

V Čechách jsou kopačky k dostání v obchodě PUMA Concept Store v pražském Palladiu, na www.puma.com, v obchodech Top4Football, na www.top4sport.cz a ve vybraných prodejnách Intersport i na eshopu www.intersport.cz.

Související články