FACESTARKrásaFOREO pečuje o svůj tým a dodává lidem pocit jistoty a bezpečí

FOREO pečuje o svůj tým a dodává lidem pocit jistoty a bezpečí

Svět se vrací zpět do normálu, musíme si zvykat na nové situace a jinou každodenní realitu. Nikdo nebyl připraven na tak významnou změnu životního stylu a značky neočekávaly takové narušení hospodářského cyklu. Existuje mnoho příběhů o tom, jak lidé okamžitě přišli o práci, na druhé straně se některé společnosti opravdu snažily udržet své zaměstnance se stálým příjmem, a to i mnohdy velice kreativně.

FOREO je velice mladá švédská skintech značka s velkou vášní pro inovativní technologie a péči o pleť. FOREO se nyní na českém trhu vyskytuje již šestým rokem a váží si svých skvělých vztahů se zákazníky i obchodními partnery. Řada čistících kartáčků LUNA a inteligentní maska UFO jsou milovanými produkty mnoha influencerů i celebrit a mají řadu věrných uživatelů. Značka ale dbá hlavně o své zaměstnance a postarala se, aby se cítili bezpečně a neztratili svou práci.

zdroj: Foreo

Streaming

Andrea – FOREO Brand Supervisor CZ+SK, je skvělým příkladem pozoruhodného přístupu. Andrea nemohla vykonávat svou pozici a vzdělávat své kolegy v obchodech, vymysleli jsme nový způsob školení – živé vysílání na Instagramu. Andrea mohla pokračovat ve své práci a vzdělávat nebo vést i rozhovory s mnoha zajímavými lidmi, navzdory svým původním obavám. „Když jsem se poprvé dozvěděla o myšlence livestreamů na česko-slovenském FOREO účtu na Instagramu, vůbec jsem si nebyla jistá, zda budu schopna vytvořit dostatečně kvalitní a zábavný obsah, který bych mohl někdo sledovat. Náš první stream byl spíše jeden velký „pokus a omyl“. Ale postupem času jsem se zaučila a tento rituál se pro mě stal zábavnou součástí pracovního dne. A také důvodem, proč se nalíčit,“ říká Andrea.

Tímto však péče o zaměstnance pro FOREO nekončí. Tým pro Česko a Slovensko měl být v polovině dubna posílen o dalšího člena týmu pro péči o sociální média. Nikita – Digital Marketing & Media Specialist, uvádí:FOREO stojí za zaměstnanci od začátku, ale dokonce i dříve! 🙂 Moje situace by mohla jít příkladem. Krátce poté, co pandemie COVID-19 zasáhla Evropu a mnoho lidí začalo přicházet o zaměstnání, neměla jsem ještě podepsanou smlouvu. K mému naprostému překvapení se ve FOREO zachovali velmi pěkně a nabídli mi, abych začala ještě s předstihem a posílila kanály na sociálních sítích. Jsem velmi ráda, že jsem součástí skvělé značky a týmu lidí, kteří se k sobě chovají velmi laskavě. “

Život online

Těžké časy mohou ukázat skutečnou povahu mnoha lidí, se kterými jsme často v kontaktu, a to stejné platí pro zaměstnání, kde trávíme většinu svého času. Retrospektivně je zajímavé posoudit, zda nám celá ta nepříjemná situace přinesla nový pohled na život. Andrea má poslední komentář k celé situaci: „Opravdu jsem si užila poznávání zajímavých lidí online, kteří pracují v nejrůznějších oborech. Rozhodně jsem se hodně naučila i o technologiích, které přinášejí nové možnosti a pomáhají nám bojovat s pocitem osamělosti.“

Naším přáním je, abychom všichni vyšli z tohoto šíleného období silnější a je skvělý pocit, že za námi stojí výjimečný tým i produkty. Byla jsem obzvláště hrdá na náš mezinárodní FOREO tým během nešťastné události, která ovlivnila naše kolegy v Chorvatsku. Po zemětřesení se nám ve velmi krátké době podařilo shromáždit více než deset tisíc eur pro všechny naše kolegy, kteří byli touto tragickou událostí zasaženi,“ uzavírá Andrea.

Související články