FACESTARŽivotní stylFINALISTKY ČESKÉ MISS LETOS UKÁŽÍ TAKÉ ZUBY! POMOZTE ZVOLIT TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV

FINALISTKY ČESKÉ MISS LETOS UKÁŽÍ TAKÉ ZUBY! POMOZTE ZVOLIT TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV

 

 

Zuby neupoutají na první pohled, ale mohou vše pokazit

Zuby většinou nebývají tím, čeho byste si u někoho všimli na úplně první pohled. Nekvalitní zuby a poněkud křivý úsměv je ale něčím, co na druhém může výsledný dojem zcela zásadně pokazit. Naopak pěkný a milí úsměv dokáže rozzářit i toho, kdo úplně pravidelné rysy v obličeji nemá.

Který úsměv vám nejvíce učaruje?

To ale není rozhodně případ dvanácti finalistek, které se letos ucházejí o korunku České Miss. Půvabné dívky se mohou vesměs pochlubit překrásným úsměvem s bělostnými zuby, otázkou je, který okouzlí právě vás? Letos totiž mohou internetoví uživatelé hlasovat pro dívku, která má ten nejkrásnější úsměv. Za hlasy získají dobrý pocit a případně také výhru! Majitelka toho nejkrásnějšího úsměvu, nebo prostě  ta, která učaruje největšímu počtu uživatelů, bude vyhlášena ve finálový večer 28.března, jehož přímý přenos můžete vidět i na Primě.

Hlasovat můžete prostřednictvím Facebooku

Jak pro některou z dvanácti krásných a usměvavých finalistek hlasovat? Je to zcela jednoduché. Mrkněte se na Facebook na stránky společnosti Signal, kde najdete v záhlaví aplikaci Zvolte Českou Miss úsměv. Díky této aplikaci můžete pro vybranou dívku hlasovat, a to  až pomocí pěti hlasů denně. A co za to? Jednak jistě dobrý pocit, že jste dopomohli své favoritce, dále pak si můžete brousit zuby na některý z balíčků dentální hygieny od Signalu.

Související články