FACESTARŽivotní stylESENCE KRÁSY, STŘÍDMOSTI A PROSLULÉHO FRANCOUZSKÉHO ŠARMU

ESENCE KRÁSY, STŘÍDMOSTI A PROSLULÉHO FRANCOUZSKÉHO ŠARMU

 

 

Módní dům Hermès představuje novou kolekci hodinek, která oslavuje téma estetické čistoty: Slim d’Hermès. Odhodlání soustředit se na podstatné má za výsledek linie definované střídmostí, kterou navíc zdůrazňuje hodinkové pouzdro. Jednoduchost zhmotňuje nekompromisním a vyváženým způsobem esenci krásy.

and

Slim d’Hermès navrhl kreativní ředitel La Montre Hermès Philippe Delhotal. Originální typografie vytvořená Philippem Apeloigem stvrzuje výtvarně vytříbený přístup značky Hermès. Lehké, vzdušné obrysy čísel odrážejí rytmus, dodávající času kadenci. Hodinky určené mužům i ženám jsou k dispozici ve třech velikostech o průměru 39,5 mm, 32 mm a 25 mm.

and

Ať už se na hodinky Slim d’Hermès díváme jako na mechanickou symfonii nebo umělecké dílo, nabízí absolutně ryzí vymezení času a stávají se symbolem návratu k samým základům hodinářského umění. Kolekce navazuje na vznešené tradice módního domu Hermès a zdůrazňuje rukodělné dovednosti, ať už vycházejí z historie nebo jsou naprostým inovátorstvím. Tak mohla vzniknout skutečně výjimečná díla.

 

Související články