FACESTARSex a vztahyEROTICKÉ HRAČKY, KTERÉ MŮŽETE OVLÁDAT CHYTRÝM TELEFONEM: TADY JSOU!

EROTICKÉ HRAČKY, KTERÉ MŮŽETE OVLÁDAT CHYTRÝM TELEFONEM: TADY JSOU!

We Vibe 4 Plus

We Vibe 4 Plus

Tato hračka se dvěma motorky vás přivede k orgasmu hned několika způsoby najednou. We Vibe můžete používat během sexu, ale s novou aplikací ho můžete mít kdykoli a kdekoli. Připojte vibrátor k telefonu a vytvořte si takový rytmus, jaký vám bude vyhovovat. Pomocí této aplikace také můžete nad vibrátorem dát kontrolu svému partnerovi. Ovládat ho může odkudkoli, třeba i ze zahraničí.

andwe-vibe.com

blueMotion

Vibrační kalhotky jsou tu už dlouho, ale tyhle jsou o krok dál. Aplikace umožní vašemu partnerovi, aby ovládal vibrace, a to až ze vzdálenosti devíti metrů. Vibrace můžete ovládat i hlasem. V rámci aplikace také můžete zakoupit Wi-Fi přístup, takže bude možné ovládání z jakéhokoli místa na světě.

 

andmomtastic.com

Lovesense

I když jste zrovna daleko od sebe, nemusíte nechat uhasnout vášeň. Dvojice hraček pro něj a pro ni totiž vzájemně reaguje na své pohyby. Hračka pro něj se jmenuje Max a je to velmi věrná napodobenina skutečnosti. Nora je rotující vibrátor se stimulátorem klitorisu – hračka pro ni. Senzory v obou hračkách umožňují vzájemnou interakci. Když se připojí k aplikaci, budou simulovat pohyby hračky, kterou má váš partner, a jejich intenzitu. Když se Max bude pohybovat rychleji, Nora bude rychleji rotovat.

andmomtastic.com

Freestyle Wave

Chcete si pohrát sama? Freestyle Wave je klasický vibrátor, který se postará o všechna vaše citlivá místa. Připojte jej ke svému iPhonu a aktivujte přehrávání hudby. Vibrátor pulzuje v rytmu s jakoukoli písničkou, kterou zrovna přehráváte. Vytvořte si seznam skladeb pro chvíle intimního potěšení!

andshop.ohmibod.com

 

Související články