FACESTARŽivotní stylENERGIE OCEÁNU VYJÁDŘENÁ NEJVZÁCNĚJŠÍMI ŠPERKY. TO JE BLUE BOOK 2015 THE ART...

ENERGIE OCEÁNU VYJÁDŘENÁ NEJVZÁCNĚJŠÍMI ŠPERKY. TO JE BLUE BOOK 2015 THE ART OF THE SEA

 

 

and

Nejžádanější klenoty světa

Kolekce Blue Book je největší přehlídkou Tiffanyho nejúžasnějších skvostů a je vždy dychtivě očekávána sběrateli, znalci a zákazníky, protože je považována za to nejlepší z nejlepšího, co mohou na světě najít. Letošní kolekce je zároveň první, která vznikala pod vedením kreativní ředitelky Francescy Amfitheatrof. Jedinečné šperky mají výrazný styl, ladný pohyb a eleganci, a nesou v sobě nekonečnou energii oceánu.

Šperky z naší Blue Book kolekce jsou inspirovány mořem jako zdrojem života a vyjadřují nekonečný obdiv ke krásám přírody, se kterou jsme nerozlučně spjati,” říká Francesca Amfitheatrof. Její oslnivá pocta kráse moří a oceánů také odráží poslání nadace Tiffany & Co. Foundation, která podporuje ochranu korálů a mořských ekosystémů, a také závazek společnosti na sociálně a eticky zodpovědnou těžbu diamantů a vzácných kovů.

and

Dokonalá barva diamantů

Legendární Tiffanyho diamanty prostupují kolekcí jako zářivé odlesky na vlnách mocného přílivu. Blue Book přináší také nejvzácnější barevné diamanty světa, jejichž kvalitou a dokonalou barvou je značka Tiffany proslulá. Úžasný podmořský svět Francescy Amfitheatrof ukrývá poklady v podobě exotických perel a barevných drahokamů, které odráží slavnou historii značky plnou objevů a inovací. Akvamaríny, spessarity, tsavority, tanzanity, rubelity a safíry představují oslnivé spektrum barev, které vzniká, když světelné paprsky pronikají vodní hladinou.

Kolekce Blue Book je důležitým symbolem značky Tiffany & Co.,” říká Amfitheatrof. „Její slavný odkaz přitahuje ty nejlepší šperkařské mistry schopné vytvořit nejluxusnější šperky světa, kterým se žádný jiný šperkař nevyrovná. Navrhovat tuto legendární kolekci s těmito talentovanými lidmi a používat přitom nejvzácnější drahé kameny na světě, je pro mne velkou ctí.

and

and

 

Jak už bylo vyjádřeno, kolekce Blue Book je to „nej“, co můžete ve světě klenotů vidět. Který byste ve své šperkovnici viděli nejraději?

Související články