FACESTARŽivotní stylE-cigarety v Česku vedou. Na trh přichází silný hráč s novinkou

E-cigarety v Česku vedou. Na trh přichází silný hráč s novinkou

Výrazné aroma, ergonomický design, výkonný systém a široká nabídka příchutí definují nový přírůstek do rodiny elektronických zařízení pro užívání nikotinu s názvem Vype ePen 3, který na český trh uvádí společnost British American Tobacco. Jako první firma na českém trhu tak zkompletovala své portfolio tabákových alternativ – již existující zařízení na zahřívaní tabáku glo a nikotinové sáčky LYFT doplňuje elektronická cigareta Vype ePen 3, která byla ve Velká Británii v loňském roce vyhlášena za Produkt roku v kategorii elektronických cigaret. 

Vype ePen 3 funguje na principu zahřívání tekutiny, čímž vzniká pára, která se vdechuje. Patří mezi produkty s uzavřeným systémem, do kterých se tekutina (e-liquid) nedolévá, ale uzavřená náplň se zasune a po využívání nebo při výměně se jednoduše lehkým zatlačením vytáhne.

Vapování 7x jinak

Na českém trhu jsou náplně do Vype ePen 3 dostupné v sedmi chuťových variantách. Nechybí příchutě máty, vanilky, tabáku, manga, či lesních plodů. Všechny ingredience používané v náplních pro Vype prošly detailním zkoumáním týmem toxikologů a byly certifikovány pro použití v elektronické cigaretě, tedy k tzv. vapování.

Vype ePen 3 je zařízení napájené z 650 mAh baterie, která se nabíjí přibližně 2 hodiny a je navržena tak, aby vydržela po celý den. Závisí to však na intenzitě používání.

Protože v elektronických cigaretách nedochází k procesu hoření, obsahuje pára významně nižší množství toxických látek, než se nachází v kouři vznikajícím při hoření tabáku. Elektronické cigarety tak vykazují oproti tradičním cigaretám výrazně menší množství škodlivin, a jsou tedy i řadou odborníků doporučovány jako vhodnější alternativy konvenčních cigaret.

Stejně jako cigarety nebo alternativní tabákové produkty je i e-cigareta Vype určena výhradně dospělým kuřákům či uživatelům nikotinových produktů!

Související články