FACESTARMóda a krásaDŽÍNY PRO HOLKY DVOUKOLKY

DŽÍNY PRO HOLKY DVOUKOLKY

 

 

Sexy džíny pro aktivní holky

and

Nové džíny, které jsme objevili, jsou doslova navrženy cyklisty pro cyklisty a celá kolekce se stále rozrůstá. Je čím dál všestrannější a objevují se v ní nové kousky v nové formě, s novými funkcemi a s novými možnostmi využití. Zásadní změnou je ženská řada. I holky, pro které kolo není jen způsobem přepravy, ale i součástí životního stylu, si na kole zaslouží větší pohodlí, bezpečí a ochranu.

Pohodlí nade vše!

and

Cyklokolekce Levi’s® Commuter™ se vyznačuje vyšší pevností a zvýšenou prodyšností, a zároveň nepromokavostí. Nové termoregulační tkaniny obsahují antimikrobiální složku odpuzující pachy, bezpečnost cyklisty posilují reflexní proužky. K dalším designovým detailům patří

•  poutko na zámek v zadní části kalhot,
•  pohodlně dostupné kapsy
•  a také prodloužená zadní část topů a vyšší pas kalhot, které lépe chrání tělo při jízdě na kole.

Slimové džíny nebo kalhoty, šortky, džísky nebo větrovky, mikiny, košile, trička… Funkčnosti nepadl za oběť styl. Oblečení v klasickém stylu celosvětově proslulé značky je všestranné, využijete je během dne i na večer, na kolo nebo jen tak na procházku.

Nová dámská kolekce zahrnuje High-Rise Skinny džíny, šortky, větrovku a džínovou bundu se snímatelnou nepromokavou vrstvou a další úpletové topy. Barvy se drží klasiky v odstínech černé, šedé, modré, béžové a bílé. Tak co holky, vezmete kolo na milost?

 

Související články