Dvakrát více slev na chytré hodinky Huawei již brzy!

Startuje WATCH WEEK, první týden plný slev na chytré hodinky řady WATCH GT 2 a WATCH FIT. Společnost Huawei navíc na čtvrteční večer 4.3. přichystala speciální stream plný zajímavostí. Hosty pořadu budou vítěz série leteckých závodů Red Bull Air Race Martin Šonka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, kteří se s diváky podělí o svá doporučení na zdravý životní styl. 

Už od pondělí 1.3. můžou zájemci nakoupit ty nejlepší z chytrých hodinek společnosti HUAWEI s až 36% slevou. V nabídce u tradičních partnerů i ve volném prodeji je zlevněná vlajková loď WATCH GT 2 Pro i sportovně laděné WATCH GT 2e nebo špičkové WATCH GT 2. Dámy si pak budou moci vybrat i z řady WATCH FIT nebo pořídit dámskou verzi WATCH GT 2. Veškeré zboží můžete pohodlně nakoupit a důležité informace k akci WATCH WEEK najdete na oficiálním e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) 

Nejlevnější, ale funkčně zcela plnohodnotnou položkou v nabídce jsou univerzální fitness hodinky WATCH FIT. Koupit je můžete za 1 699 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Se svými 21 gramy hmotnosti a úzkým designem se hodí i na to nejútlejší zápěstí. Hodinky samozřejmě disponují kompletní sadou nástrojů na monitorování zdraví a sledování pokroku v téměř jakémkoliv sportu. Nechybí GPS, kontinuální měření SPO2 a tepu, monitoring stresu a spánku atd.

Největší slevu nabízí Huawei na sportovní variantu WATCH GT 2e. K mání jsou za 2 499 Kč (běžná cena je přitom 3 899 Kč). Tyto hodinky vynikají nejen dlouhou výdrží čítající až 14 dní a vodotěsností až do 5 ATM, ale především účelným designem. Například ovládací tlačítka jsou plochá, aby při cvičení co nejméně vadila a nedocházelo k jejich nechtěnému stisku.

V poměru cena / výkon pak vítězí model WATCH GT 2. Hodinky, které se hodí jak na sport, tak i k obleku, jsou v nabídce za 3 399 Kč. (běžná cena 4 899 Kč). Dámská verze se 42mm pouzdrem v růžově zlaté barvě se prodává za 4 499 Kč (původní cena 5 899 Kč).

Aktuální novinka mezi chytrými hodinkami a nejvyšší model WATCH GT 2 Pro se během akce WATCH WEEK prodává za 5 999 Kč , což je o celých 1 500 kč levněji než obvykle. Tyto hodinky se navíc nedávno dočkaly přístupu k aplikacím třetích stran. To znamená, že kromě již předinstalovaných výše zmíněných funkcí je můžete doplnit například o celosvětově úspěšnou českou fitness aplikaci Fitify, přehrávač internetových streamů nebo nástroj pro rychlé odpovídání na příchozí SMS (aplikace Mood Messenger).

V rámci akce WATCH Week pak nezapomeňte ve čtvrtek 4.3. večer zhlédnout speciální Huawei Stream s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou a akrobatickým pilotem Martinem Šonkou. Začínáme ve 20:00 na oficiálním Facebooku společnosti Huawei Mobile. 

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Protože lze předpokládat, že o vybrané výrobky bude velký zájem, doporučujeme si dopředu na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) (https://shop.huawei.com/cz) vytvořit účet. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nákup během slevové akce uskutečnit. Počet kusů některých nabízených výrobků je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“.

Přesné informace, stejně jako pravidla doprovodné soutěže v rámci Huawei Streamu najdete na speciálních stránkách HUAWEI STORE (huawei.cz). Vítěz bude vyhlášen a kontaktován po ukončení přímého přenosu.

Samotná akce WATCH WEEK na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) trvá od 1.3. do 14.3. HUAWEI Experience Store na Chodově a QUADRIO ji prodloužili až do 31.3. Stejně tak pořídíte v obchodní síti operátorů Vodafone a O2. U ostatních prodejců WATCH WEEK potrvá do 28.3.