FACESTARSex a vztahyDOTEKY NA SCHŮZCE: TIPY PRO MLADÉ PÁNY, JAK NA TO

DOTEKY NA SCHŮZCE: TIPY PRO MLADÉ PÁNY, JAK NA TO

Samozřejmě můžete jednu část vynechat, ale pokud chcete dívku připravit na něco víc než jen dotek, a nevyplašit ji, pak si naplánujte rande na dvě části. 

Samozřejmě můžete jednu část vynechat, ale pokud chcete dívku připravit na něco víc než jen dotek, a nevyplašit ji, pak si naplánujte rande na dvě části. 

Jaké dvě části to jsou? Naplánovat schůzku s večeří v restauraci je polovina úspechu – a první část. Druhá část se bude odehrávat po večeři. První část vám pomůže vytvořit romantickou atmosféru a správně dívku naladit. Druhá část vám pomůže zajít ještě kousek dál.

1. část: Restaurace

Výběr restaurace

Důležitý je už výběr restaurace. Nejde jen o to, aby tam dobře vařili, ale také o to, abyste si mohli sednout vedle sebe. Pokud možno se vyhněte místům, kde byste museli sedět přímo proti sobě.

Konverzace

Není nic lepšího než zábavná, nenucená konverzace, při níž s vámi bude dívce prostě dobře. Během konverzace položte nenuceně ruku na stůl. Pokud dívka udělá totéž, znamená to, že i ona po doteku touží.

Nenápadné náhodné doteky

Nenápadné doteky můžou způsobit velké sexuální vzrušení. Stačí, když k svou nohu budete pomalu přibližovat k její. Snažte se nenápadně dostat co nejblíže, aniž byste se jí dotkli. Pokud se vaše nohy jemně dotknou, sledujte její reakci. Nespěchejte. Pamatujte na to, že čím nenápadnější doteky, tím větší sexuální napětí budujete.

Používejte ruce

Jakmile jste si jisti, že si dívka vaši přítomnost opravdu užívá a vaše doteky jsou jí příjemné, sem tam se jí dotkněte. Položte jí ruku na dlaň a zdůrazněte tak kompliment, který jí zrovna skládáte.

Používejte dobré triky

Některé triky fungují, i když jsou celkem „průhledné“. Řekněte jí, že umíte číst z ruky a uchopte ji za ruku. Řekněte jí, že má hezké náušnice a dotkněte se jemně jejího ucha. Řekněte jí, že má hezký prstýnek nebo náramek… Najděte na ní cokoli, co byste mohli pochválit, abyste se jí mohli dotknout. Vyhněte se však intimním místům.

Vaše doteky nesmí být obtěžující

Nemusíte se jí dotýkat pořád. Dotkněte se jen několikrát během schůzky, nepřežeňte to. Obzvláště tehdy, když vaše doteky neopětuje. Letmé, nenápadné doteky jsou mocné. Pár vašich doteků v ní vzbudí touhu po dalších.

2. část: Po večeři

Odchod z restaurace

Když vycházíte z restaurace, nechte ji jít napřed. Když se postavíte vedle ní, položte jí ruku na záda. Tak to dělají gentlemani a nebude jí to vadit.

Společná cesta

Jakmile vyjdete ven, přichází čas na další krok. Můžtete jít do jiné restaurace na dezert, nebo k autu, abyste se tam svezli. Cestou k ní přistupte blíž a u prostřed rozhovoru je vezměte kolem pasu.

Pokud se k vám přivine, máte vyhráno

Jestliže ztuhne a neopětuje vaše gesto, pomalu se stáhněte, jako byste si ani neuvědomil, že se stalo něco nepříjemného. Jestliže se vám však povedlo ji v restauraci zaujmout, nebude se odtahovat.

Najděte místo, kde budete sami

Hledejte po cestě místo, kde nebude moc lidí. Jestliže jdete k autu, je to výborná varianta, protože tam budete mít soukromí dostatek.

Dotkněte se jí znovu

Jakmile se posadíte do auta, vezměte jí kolem ramen a řekněte jí, že vám s ní bylo dobře. Znovu jí složte kompliment, třeba jak má jemnou kůži nebo příjemný materiál šatů. Řekněte jí, jak je příjemná na dotek, ale neuspěchejte to. Je důležité, aby jí byl váš dotek příjemný.

Mluvte jemně, hlubším tónem

Nemusíte hned nastartovat. Mluvte s ní a použijte jemný, ale hluboký mužský hlas. Řekněte jí, jak skvěle vám s ní bylo a všechno možné. Prodlužte tento okamžik.

Udělejte odvážný krok

Jemně ji pohlaďte po tváři a nechte svou ruku na její tváři spočinout. Znovu jí řekněte, jak jste rád, že jste ji potkal. Udělejte to však jen tehdy, pokud cítíte, že je to vhodné. Jestliže váš dotek opětuje, nečekejte na nic. Polibte ji na tvář nebo jděte blíž a počkejte na polibek.

Související články