FACESTARKrásaDopřejte si relaxační masáž krok za krokem. S těmito produkty to bude...

Dopřejte si relaxační masáž krok za krokem. S těmito produkty to bude slast

Příjemné přítmí, relaxační hudba a výjimečná péče o pleť – švédská skintech značka FOREO odhaluje tajemství, jak si doma dopřát nejen omlazující kúru, ale také chvíle odpočinku a celkové relaxace v době, kdy je potřebujete nejvíc.

Karanténa změnila dosavadní podobu našich životů a momentálně se vracíme zpět do normálního života. Stres spojený s návratem do pracovní rutiny může být enormní, proto lze využít nové návyky z tohoto zvláštního období. Zajímavými příklady byly noční kluby pro karanténu i pětihvězdičkové domácí restaurace, FOREO však doporučuje vytvořit si pro sebe a své blízké jedinečné spa doma. Udělejte si pohodlí, nalijte si skleničku vína a nechejte se inspirovat opravdovým #StayHome spa zážitkem.

FOREO guide, jak si vytvořit #StayHome spa

Upravte si domácí prostředí:

Prostředí a atmosféra jsou pro spa velmi důležité. Vytvořte si kolem sebe poklidnou oázu, ztlumte světla, aby pokoj působil útulně a hřejivě, a zapalte svou oblíbenou svíčku (doporučujeme vyzkoušet třeba levanduli pro relaxaci nebo jasmín pro revitalizaci).  Vytvořte si prostor, kde si budete moci lehnout. A je na vás, jestli zvolíte postel nebo si uděláte místo třeba na zemi. Důležité je, aby mělo tělo dobrou oporu a hlavně, abyste se cítili příjemně. Dopředu si nachystejte vše, co budete potřebovat – plátky okurky na oči, horké ručníky a přikrývku.

8D hudba:

Tajemství opravdu pohlcujícího zážitku spočívá i ve vyměně tradiční relaxační hudby za 8D audio – vezměte si sluchátka a poslechněte si tuto skladbu  (sluchátka jsou v tomto případě zcela zásadní). Na rozdíl od klasické hudby vás 8D prostorová hudba přenese na jiné místo, neposloucháte totiž ušima, hudbu vnímáte prostřednictvím mozku, zvuk vibruje a vytváří pocit, že se šíří kolem vás.

zdroj: Foreo

Termoterapie & kryoterapie:

UFO 2  umocní masáž obličeje o hřejivou termoterapii nebo chladivou kryoterapii. Zkombinovat ale můžete i oba tyto efekty. Nahřívání napomáhá odstranění nečistot z pleti a podporuje její rozjasnění, chlad pomáhá stahovat póry a zmírnit otoky.

LED světlo:

LED světlo je tajemstvím bezchybné pleti, proto na něj vsází také celebrity, včetně Belly Hadid. Aplikace FOREO For You automaticky vytváří program LED světla, jímž doplňuje zvolené ošetření, a tím zajišťuje dokonale pleťovou péči na míru.

Relax:

Ošetření si zopakujte nebo se nechejte unášet na vlně maximálního požitku, omlazení a odpočinku. Máme pro vás i extra tip na konec. Doporučujeme položit si na zavřená víčka plátky okurky, na obličej přiložit nahřátý ručník a zachumlat se pod deku.

Vladimir Cuturilo, generální ředitel FOREO Eastern Europe říká: „Svět kolem nás se mění, proto je potřeba se soustředit více než kdy jindy na vlastní  pohodu. Úzkosti prokazatelně zmírňuje meditace, k relaxaci, omlazení a vnitřnímu klidu vám však může ve velké míře pomoci i self care. Díky aplikaci FOREO For You App si naši zákazníci nyní mohou v pohodlí domova užít 360° spa ošetření, které využívá nejnovější technologie kosmetických salonů. To vše jen s minimálním úsilím. Jde o dokonalé řešení pro ty, kdo hledají odpočinek a zábavu pro celou rodinu.“

Řadu zajímavých nápadů pro „domácí spa“ najdete na www.foreo.com. Sledovat můžete také @foreo, kde se s Vámi podělíme o spa know-how, představíme Vám speciální nabídky a odhalíme tipy, jak využít čas doma pro relaxaci a dokonalou péči o pleť.

Pokud jste spíš tradičnější typ, máme pro vás v aplikaci FOREO For You hudbu sestavenou odborníky z institutu FOREO. Tento playlist podpoří celkovou relaxaci a doplní vámi zvolenou péči UFO.

Péče:

Z řady třinácti UFO Power Activated Masks si nejprve vyberte masku, kterou budete s přístrojem UFO 2 používat. Pomalu přejíždějte po obličeji a nechejte se hýčkat. Přístroj poskytuje zklidňující masáž, která pleti uleví od pnutí a pomocí sonických pulzací navíc zmírní jemné linky a vrásky.

Související články