Domácí sexuální pomůcky: Tyhle panny vypadají jako živé!

Jsou krásné, mají dokonalou postavu, obrovská ňadra, zbytečně nemluví a máte jistotu, že vám hned tak nezahnou. Neobvyklou kratochvíli vyhledávají nejen muži, ale také páry, pro které se stává příjemným zpestřením partnerského života.

Společnost Naughty Harbor zveřejnila informace o vzrůstajícím zájmu české společnosti o zábavu s realistickými pannami. Vzrůstající počet návštěvníků si také chválí spojení realistických panen s virtuální realitou prohlubující intenzitu zážitku. Kromě počtu návštěv ve známém podniku vzrostl dramaticky i počet panen, které si zákazníci zakoupili přímo pro své potěšení domů.  Meziročně odbyt vzrostl o více než 100 %.

Nárůst zájmu lze přisuzovat liberalizaci společnosti, které odpovídají i závěry dotazníkového šetření etika Davida Černého z Akademie věd ČR a sexuologa Zlatka Pastora z 2. LF UK „Postoje Čechů k sexu s roboty“, které statisticky zpracoval a veřejnosti poprvé představil Daniel Dostál z Univerzity Palackého v Olomouci. Z něj vyplývá, že 89 % oslovených považuje sex s roboty za bezpečný, více než 75 % respondentů jej nepovažuje za nevěru a také ho vnímají jako vhodný prostředek ke zpestření intimního života. Velký potenciál shledávali dotázaní také v pomoci hendikepovaným, kterým může robotický sex nabídnout řešení v jejich náročné situaci.

Vedení společnosti vnímá posun i jako důsledek koronavirové krize, která obecně vede k vyššímu důrazu na hygienu a bezpečnost. Projevil se ale také vzrůstající zájem žen a párů, které si návštěvu netradiční služby nadělují jako zpestření intimních chvil. Nezřídka podnik navštěvují i klienti, kteří obdrželi poukaz jako žertovný dar od kolegů.

„Je příjemné sledovat, jak si realistické panny nachází cestu k mnohem širší klientele, než s jakou jsme v začátcích počítali,“ doplnil Patrik Duda, zakladatel a ředitel společnosti Naughty Harbor. „Ukazuje se, že mohou být nejen bezpečnou a hygienickou cestou k erotickým zážitkům nejen pro muže, ale také kořením vztahu nebo atraktivním dárkem.“

Bezpečí, hygiena a absolutní diskrétnost

Četnost návštěv a počet klientů vzrostl i v reakci na nový systém návštěv, který si vyžádala pandemická situace. Díky unikátní službě bezkontaktní rezervace, je zaručeno, že se klient nepotká s jiným zákazníkem ani s obsluhou. Čekat na něj bude pouze připravená panna vlastního výběru, se kterou si splní jakékoli fantazie.

Nezanedbatelná je samozřejmě i 100% hygiena, na které si společnost zakládá již od otevření podniku. Po každé návštěvě jsou panny i veškeré pomůcky pečlivě umyty a dezinfikovány. Maximální bezpečí pak zajišťuje dezinfekce samotného pokoje prostřednictvím UV světla a ozonu.

Virtuální realita pro ještě intenzivnější zážitky

Populární rozšíření zážitku ve formě virtuální reality nasadila společnost už před několika lety. Představuje způsob, jak se zatím alespoň přiblížit dlouhodobé vizi Patrika Dudy, který by privát chtěl v budoucnu vybavit skutečně robotickými společníky a společnicemi schopnými aktivní interakce. V planu však není pouze erotika, ale také schopnost konverzace a společenské interakce.

„Již od otevření našeho podniku sním o tom, že se nám podaří nabídnout klientům první privát s robotickým personálem. Cesta ale bude ještě velice dlouhá,“ směje se zakladatel a ředitel společnosti Naughty Harbor Patrik Duda. „I když se o něco podobného již s našimi vývojáři a zahraničními partnery snažíme, zatím je bezpečnější variantou virtuální realita. Naštěstí i tu naši klienti vnímají jako nezanedbatelné plus.“

PhDr. David Černý, Ph.D. z Akademie věd dodává: „Vnímání lidské sexuality se neustále vyvíjí a s tím se vyvíjí i naše chápání a hodnocení jejích dříve nemožných či netradičních forem. Průkopník na poli robosexuality David Levy ve své slavné knize Láska a sex s roboty předvídá, že do roku 2050 bude běžnou a společensky přijatelnou formou lásky a sexuální zkušenosti intimita a sex s roboty. Nové a vzrušující možnosti sexu jsou před námi, pojďme je vyzkoušet a za pár let se jistě dočkáme odpovědí na otázky, které nás dnes mohou trápit.“