FACESTARKrásaDOKONALÉ VLASY I HEDVÁBNÁ PLEŤ? UŽ O TOM NEMUSÍTE SNÍT! NAPIŠTE SI...

DOKONALÉ VLASY I HEDVÁBNÁ PLEŤ? UŽ O TOM NEMUSÍTE SNÍT! NAPIŠTE SI JEŽÍŠKOVI O TYTO VYCHYTÁVKY!

Chci zabránit opětovnému růstu chloupků…

Chci zabránit opětovnému růstu chloupků…

Systém odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL) jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou. K dispozici jsou dvě bezšňůrové varianty – Lumea Precision Plus SC2008 s přesným nástavcem pro aplikaci na obličeji a Lumea SC2004, a i model síťový Lumea SC1991.

and

Chci své pleti dopřát dokonalé vyčištění…

Čištění je naprostý základ péče o pleť a mělo by patřit ke každodenní rutině. Je to vždy ten první krok, který připravuje pleť pro další postup. Čisticí kartáček Philips VisaPure (SC5275) přináší novou technologii do odvětví péče o pokožku a povyšuje tak čištění pleti o úroveň výš. Zatímco vertikální pulzující pohyb postupně odbourává nečistoty pleti včetně odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu, rotační pohyb nečistoty odstraní a pokožku důkladně vyčistí. Díky tomuto koordinovanému pohybu štětin je tak čištění obličeje nebo dekoltu nejen důkladné, ale vytváří také komfortní masážní efekt, který zlepšuje mikrocirkulaci pod povrchem kůže pro její přirozený vzhled a zároveň je velmi příjemný. Philips VisaPure nabízí dvě rozdílná nastavení rychlosti. Zatímco první pomalejší stupeň provádí jemné čištění, druhá rychlost poskytuje hloubkové a intenzivnější čištění. Philips VisaPure je tak ve finále až 10 x efektivnější než ruční čištění, navíc jeho vodotěsnost umožňuje použití třeba i během sprchování. Philips VisaPure je standardně prodáván se dvěma kartáčky. Jeden je určen pro normální a druhý je speciálně navržen pro citlivou pokožku. K přístroji je možné dále samostatně zakoupit ještě peelingový kartáček.

and

Chci rychlý styling, ale zároveň chci dbát o zdraví svých vlasů

Mnoho žen trpí suchými a lámavými vlasy. Tento problém je z velké části způsobený péčí nevyhovujícími produkty. Philips Pro Dry HPS920 s výkonem 2 300 W a s profesionálním AC motorem s dvojnásobnou životností umožňuje rychlou úpravu účesu a vysoušení, které jsou zároveň díky inovativnímu a unikátnímu koncentrátoru Style&Protect a funkci  ThermoProtect zabraňujícím přehřívání vlasů také velmi šetrné a kvalitní.  Vysoušeč zároveň poskytuje i ionizační péči, a tak můžete zcela zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení. Impulz chladného vzduchu slouží pro fixaci účesu. Součástí HPS920 jsou 2 úzké koncovky (6 a 8 mm) pro přesný styling..

and

Chci svým vlasům dopřát maximální ochranu, ale zároveň jim dodat jedinečný styl

Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy. Vyjadřují životní styl i módní trendy. Jak ale dosáhnout doma perfektního hladkého účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili? Žehlička na vlasy Philips Pro Straightener HPS930 s ionizační péčí díky technologii ThermoGuard přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě těšně pod 200°C. Vlasy tak zůstávají hebké a lesklejší než kdykoliv předtím. Využité titanem potažené plovoucí destičky (110 mm) se skvělou tepelnou vodivostí eliminují přítomnost horkých míst, zabraňují přesušování vlasů a jejich lámání. Žehlička je připravena k činnosti do 10 vteřin.

and

Související články