FACESTARŽivotní stylSnídaňový hit: tyhle svačiny v koši jen tak neskončí

Snídaňový hit: tyhle svačiny v koši jen tak neskončí

Doba dovolených končí a nás rodiče čekají nové pracovní a rodinné výzvy. Proto je třeba přemýšlet, jak dodat tělu energii na nastávající zářijové dny. Mlékárna Valašské Meziříčí, výrobce kvalitních mléčných výrobků, přináší tipy na zdravé svačinky nejen pro školáky, ale také pro dospělé. Smetanové i ovocné jogurty nebo také Kefírová mléka z Valašska jsou výborným tipem na zdravou a chutnou svačinku.

Smetanový jogurt s Manner oplatky mají rádi děti i dospělí. Pokud Vás honí mlsná doporučujeme tento jogurt, který vyrábíme ve třech příchutích. Bílý jogurt z Mlékárny Valašské Meziříčí se pak zase výborně hodí ke snídani. Děti i dospělí si do něj rádi přidají ovoce, oříšky či vločky a mají tak snídani bohatou na vitamíny,“ uvádí Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Kefírová mléka doporučujeme pak na dopolední či odpolední svačinku. Vyrábíme je v příchutích jahoda, meruňka, višeň a bílé,“ dodává Radka Benešová.

Bílý jogurt z Valašska

Bílý jogurt z Valašska s nižším obsahem tuku je vyrobený z kvalitního českého mléka a obsahuje jogurtové bakterie. Výrobek jemné chuti je vhodný pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Lze jej použít např. při přípravě bramborového salátu.

Zakysané mléčné výrobky

Obsahují probiotické kultury – Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus. Jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Kefírové mléko nízkotučné se dobře hodí po celý rok nejen k osvěžení, ale také do studené kuchyně. Řadí se k nízkotučným produktům, tudíž jsou vhodné pro udržení zdravého životního stylu a štíhlé linie. Velkou výhodou je praktický uzavíratelný uzávěr, který umožňuje kefír zabalit i na cesty a lze jej tak konzumovat během celého dne.

Jogurt s oplatkou

Společná filozofie kvality produktů se společností Josef Manner&Comp a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky.

Související články