FACESTARBydleníDO NAŠEHO HLEDÁČKU SE DOSTALY RYCHLOVARNÉ KONVICE!

DO NAŠEHO HLEDÁČKU SE DOSTALY RYCHLOVARNÉ KONVICE!

and

Co je malé, to je hezké!

and

Tato kompaktní rychlovarná konvice vyrobena z nerezové oceli je určená především pro malé domácnosti nebo menší kanceláře. I přes své malé rozměry ale dokonale dostojí svému přízvisku „rychlovarná,“ protože vodu dokáže ohřát opravdu za minimální čas. Zaoblený kupolovitý tvar je nadčasový a ladí s každým interiérem, nemusíte se proto bát, že byste jí museli při stěhování do jiných prostor měnit. Rychlovarná konvice KitchenAid 5KEK1222 má objem 1,25 l a k dostání je ve čtyřech různých barevných provedeních.

Klasika, která neurazí.

and

Tato rychlovarná konvice byla navržena pro opravdu rychlý a tichý ohřev vody během několika minut, což nás velice mile překvalilo. Tělo konvice je vyrobeno z litého kovu, robustní rukojeť s měkkým úchopem umožňuje bezpečnou manipulaci i s plnou konvicí, takže jsme neměli nejmenší důvod se bát, že se díky své nešikovnosti opaříme. Tradiční zaoblený retro design s kvalitou zpracování KitchenAid Vám doslova učaruje. Digitální nastavení požadované teploty v rozmezí od 50 do 100 stupňů je ideální pro přípravu různých druhů čaje, kdy každý vyžaduje jinou teplotu vody – pro zelený čaj je optimální horká, nikoli vroucí voda, černý čaj naopak vyžaduje vyšší teplotu vody. Analogový teploměr ukazuje aktuální teplotu vody, i když je konvice mimo dokovací stanici. Funkce udržení přednastavené teploty po dobu až 30 minut. I když je investice do rychlovarné konvice SKEK1722 poněkud vyšší – 4190,-, my určitě nebudeme nad její koupí dlouho přemýšlet!

Nádhera a funkčnost v jednom.

and

Tato nádherná a do posledních detailů propracovaná rychlovarná konvice je už na první pohled jasnou trefou do černého. Má objem 1,5 l, což bohatě postačí v průměrné domácnosti nebo kanceláři. Stejně jako u výše zmíněného modelu je u konvice KitchenAid Artisan předně určená pro milovníky čaje. Navíc má duální stěnu, která udrží vodu v konvice déle teplou. Robustní tvar dodává konvici potřebou stabilitu. Cena odpovídá kvalitě – utratíte za ní totiž od 5590,-! Tato investice se Vám ale několikrát vrátí!

Na výběr je toho na stránkách www.vasekuchyne.cz opravdu hodně! Chcete mít jednu z těchto konvicí a prkýnko na přípravu potravin i Vy? Není nic jednoduššího než odpověď mailem na soutěžní otázku: Kolik je v České republice a na Slovensku prodejen prodejen Potten & Pannen – Staněk?

Odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „KONVICE“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 6. 1. do 20. 1. 2016 (včetně), vyhrává každá 444. správná odpověď.

 

Související články