Do hloubky! Tyhle pleťové masky rozzáří vaši pleť i v zimě

Pure Clay masky od L´Oréal Paris #instadetox

Extrémní počasí = extrémní zátěž! Tak se na naší pleti podepisuje zima. Vítr, chlad, déšť ale i teplotní skoky z vyhřátých místností, to všechno jsou nepřátelé rozzářené a zdravé pokožky bez kazu. A proto je nejvyšší čas vyjít proti nim nejúčinnějšími zbraněmi – maskami.

Reakce na extrémní výkyvy současných teplot jsou u každého z nás individuální. Některá pleť ztrácí vlhkost, jiná je suchá, zčervená, je přecitlivělá nebo se na ní tvoří nežádoucí pupínky. Používat jen krémy proto nestačí. Minimálně jednou týdně bychom ji měli dopřát něco extra, a to jsou pleťové masky.

Extra rada: Dejte pleti napít!

Pravidelný přísun tekutin a to nejen vody, ale bylinkových čajů je v zimě důležitější než v letních měsících. Dostatek tekutin v těle totiž pomáhá hrubší a problematické pleti vypadat lépe, uvolňuje zánětlivá ložiska v pórech a zrychluje i jejich hojení, pokud už se objeví nějaké zanícené místo. Pleť vypadá svěžejší a rozzářenější.

Maska neobsahuje parfém ani etanol.

Změkčující medová maska SynCare

Díky obsahu přírodního BIO medu a přírodního glycerínu změkčuje pleť a zjemňuje ji. U aknózní pleti uvolňuje zánětlivá ložiska a zrychluje jejich hojení.

Maska s mimořádně šetrným složením bez parfemace navíc vrací zhrublou pokožku do normálu, vydatně hydratuje, zjemňuje a zrychluje její regeneraci. Díky výtažků z aloe podporuje hojení a celkově zklidňuje. 

Kokosová maska Sephora Collection

Maska obsahuje exkluzivní formuli s přírodním extraktem z ananasu.

Představuje novou generaci textilních masek vyrobených z rostlinné vlákniny, které se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a výsledky jejich působení je viditelné již za 15 minut! Obsahuje výtažky z kokosu, které mají výživující a zklidňující účinek na pleť.

Detoxikační maska KORIKA SciBeauty

Dopřejte si zaslouženou výživu obsaženou v detoxikační masce na obličej od KORIKA SciBeauty.

Plátýnková maska chrání kožní buňky před poškozením a znečištěním. Pomáhá obnovovat kožní buňky, zlepšuje přirozenou bariéru pleť a činí ji sametově jemnou.

Za všechno může kyselina hyaluronová, která hydratuje a zpevňuje doplněná o beta-glukany podporující životaschopnost buněk. Výsledek je viditelný po první aplikaci po 15 až 20 minutách.

Garnier Skin Naturals Moisture+Aqua Bomb

Super hydratační vyplňující textilní maska na obličej.

Super hydratační vyplňující textilní maska na obličej, která přináší pleti koncentraci hydratace srovnatelnou s týdenním používáním pleťového krému ze stejné produktové řady.

Textilní maska od Garnier, inspirovaná asijskými zkrášlujícími rituály, díky velmi jemnému materiálu a obsahu přírodních ingrediencí, zajišťuje optimální účinnost během 15 minut, po nichž bude pleť viditelně krásnější.

Detoxikační maska L’Oréal Paris Pure Clay

Dopřejte si alespoň 10 minut týdně dokonalou detoxikaci pleti!

Maska s obsahem aktivního uhlí L’Oréal Paris Pure Clay Detox dokonale detoxikuje a rozjasňuje pleť. Laboratoře L’Oréal Paris vybraly tři očišťující jíly (kaolin, montmorillonit a marocký jíl) a spojily je s dalšími složkami pro ten nejlepší účinek.

Proto „černá“ maska s krémovou texturou působí do hloubky póru, zanechává pleť vyčištěnou a s matným vzhledem bez vysušení.

Minutová čisticí maska Urban Skin Detox

NIVEA 1minutová hloubkově čisticí maska Urban Skin Detox s výtažky z magnolie.

Hloubkově čisticí maska pleť nejen hydratuje a vyživí, zbaví pupínků a černých teček, ale zároveň ji zbaví napětí a únavy. Pomáhá s detoxikací pleti a odstraněním nečistot, účinně bojuje proti pupínkům a černým tečkám, rychle a snadno se aplikuje a účinek je okamžitě viditelný.

UFO 

Sonický přístroj FOREO UFO™ představuje nejsofistikovanější chytrou masku na světě. Funkce termoterapie a kryoterapie s T-sonickými pulzacemi urychlují a maximalizují vstřebávání živin z pleťové masky přímo do pleti. Širokospektrální světelná terapie RGB LED pak pomáhá kůži omladit a tvář zanechává projasněnou.

FOREO UFO™ o vaši pleť pečuje jedinečným způsobem a hloubkově ji regeneruje během pouhých 90 sekund!

Přístroj o pleť pečuje jedinečným způsobem a hloubkově ji regeneruje během pouhých 90 sekund. Navíc jemně masíruje pleť a stimuluje tvorbu kolagenu, rozjasňuje pleť a vyrovnává její barevný tón, prohřívá pleť, čímž dochází k otevření pórů a změkčení pleti. Zároveň ale také pleť ochlazuje, a tím pomáhá regeneraci pleti a zmenšení otoků.