FACESTARŽivotní stylDíky AppGallery a Petal Search využijete chytrý telefon Huawei na maximum

Díky AppGallery a Petal Search využijete chytrý telefon Huawei na maximum

V nejisté době vyhlížíme s ještě větším očekáváním řešení, která zlepší a zjednoduší náš život. Pokud máte představu o tom, co chcete, a neradi hledáte kompromisy, je pro vás široký výběr možností od společnosti Huawei ideální volbou.

Upgradujte telefon bez ztráty dat

Přechod ze starého smartphonu na nový může přinést spoustu starostí. I když existuje řada návodů, jak tento neoblíbený proces učinit efektivním, už jen pomyšlení na ztrátu dat, fotografií nebo kontaktů nahání hrůzu. Obvykle se v tomto případě spoléháme na nástroje třetích stran, u nichž však zabere spoustu času pouhý výběr dat, která chceme uložit. A to je ještě potřeba zvolit nejlepší způsob jejich přenosu a ten nakonec zprocesovat.

Jelikož jsou chytré telefony běžnou součástí našeho každodenního života, kterou využíváme při práci, učení, nakupování, čtení a všem, co si jen dokážeme představit, roste rapidně potřeba chránit důležitá data a soukromé informace, které jsme v našich zařízeních uchovali. Naštěstí existuje funkce Huawei Phone Clone, která umožní snadno „naklonovat“ telefon a přemístit data všech operačních systémů během okamžiku.

Phone Clone od Huawei funguje jednoduše nastavením hotspotu WLAN pro přesun peer-to-peer dat, která se přímo přenášejí ze starého telefonu do nového bez nutnosti využití datového kabelu nebo síťového připojení. To činí celý proces neuvěřitelně rychlým a zároveň jednoduchým a bezproblémovým.

Obchod s aplikacemi plný překvapení

Obvykle se poohlížíme po telefonech, které nabízejí neomezené možnosti a inovativní funkce. Nejlepší fotoaparát, skvělý výkon, velkokapacitní baterie nebo špičkový zoom? Ať už je pro vás nejdůležitějším aspektem při používání smartphonu cokoliv, pro maximální využití potenciálu telefonu potřebujete také aplikace, které vám toto pohodlí poskytnou.

zdroj: Huawei

Virtuální obchod AppGallery společnosti Huawei naštěstí nabízí přístup k obrovskému množství aplikací, které maximální zážitek umožní. A vybere si opravdu každý. Už jen proto, že počet aplikací dostupných v AppGallery každý týden celosvětově roste v průměru o 5 000 aplikací.

AppGallery se skládá z 18 kategorií aplikací, které rozšiřují možnosti uživatelů pro trávení volného času, hledání inspirace nebo usnadnění práce. Pokud se chcete pobavit u her, uvítáte v tomto směru nejpopulárnější aplikace na světě, jako jsou World of Tanks či Garena Free Fire: 3volution.

Chvíle odpočinku zcela jistě zpříjemní komunikační aplikace Telegram, hudební streamovací služba Deezer nebo celosvětový fenomén TikTok. AppGallery také nabízí mnoho příležitostí v oblasti práce a vzdělávání prostřednictvím aplikací jako Microsoft Office nebo CamScanner.

zdroj: Huawei

Kromě poskytování zábavy a podpory při plnění pracovních povinností pomáhá obchod s aplikacemi Huawei také v dalších každodenních činnostech. Placení budete mít pod palcem s bankovními aplikacemi, cestování vám usnadní dopravní aplikace Moovit a o zahnání hladu se postará služba Dáme jídlo.

Vyhledávání aplikací nebylo nikdy snadnější

Společnost Huawei vytvořila v rámci neustálého vylepšování svých služeb také Petal Search, vyhledávač informací i aplikací. Díky partnerství s předními světovými a evropskými vyhledávači jako Qwant a Yandex je proces vyhledávání ještě spolehlivější a rozmanitější.

zdroj: Huawei

Funguje to úplně stejně, jako když vyhledáváte informace na internetu. Petal Search rovněž využívá svých obchodních partnerství a zdrojů společnosti Huawei k poskytování aktuálních informací, agregačních aplikací, zpráv, filmů, hudby, obrázků a mnoho dalšího.

Aby byly zajištěny nejvyšší standardy bezpečnosti pro uživatele Huawei, spojuje Petal Search ty nejlepší prvky bezpečnostní technologie. Nový vyhledávací nástroj otevírá uživatelům Huawei cestu k milionu aplikací, a to přímo z domovské obrazovky zařízení Huawei.

Související články