Dezert k odpolední kávě i čaji, po kterém se u vás doma jen zapráší!

Patříte mezi ty, kteří zpravidla hřeší něčím sladkým? Zapomeňte na to, že budete muset zajídat chuť na čokoládu ovocem. Téměř bez práce si můžete vychutnat dezert s lahodnou pudinkovou, skořicovou, makovou náplní, který vás svou chutí natolik ohromí, že vám jeden kousek stačit nebude. 

Ze srdce sladké

Prémiová řada značky Penam vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a vůni. Pozornost pekařů se zaměřila hlavně na výběr náplní, které si zamilujete. Těšit se můžete na skořici, tvaroh, mák, čokoládu, povidla.

My v redakci jsme si oblíbili fantastický Swing s poctivou pudinkovou náplní, která nejenže tvoří pěkný dekor po rozkrojení, ale také vám příjemně rozvoní kuchyň jemnou vanilkou, které pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu. 

Penam Swing obsahuje 40 procent pudinkové náplně 440g

Klasická chuť pudinkové náplně podtrhuje mimořádnou vláčnost těsta. Mistři pekaři v tomto případě kladou důraz na pečlivý výběr každé ingredience, Swing obsahuje 40 procent pudinkové náplně. Navíc tento výrobek letos získal ocenění Dětská chuťovka 2020.

Dáte přednost skořici?

Pokud místo pudinku dáváte přednost skořici, máku, oříškům, čokoládě nebo tvarohu, sáhněte po jiné dobrotě z této prémiové řady, která vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a nezapomenutelnou vůni.

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečné „Ze srdce sladké“ pečivo.

Pozornost pekařů je zaměřena na výběr samotných náplní, které jsou mimořádně jemné a chutné. Výsledné výrobky tak tvoří naprosto dokonale sladěný celek. Pověstnou třešničkou na dortu je osobitý a hravý grafický design, podtrhující poctivý a zároveň svěží charakter jemného pečiva. Dominantní světlý podklad spolu s hravými barvami tak potěší nejedno oko a navodí touhu ochutnat všechny druhy jemného pečiva řady „Ze srdce sladké“, které vám k tomu srdci i dokonce přirozeně přirostou.

and