FACESTARSoutěžeDětská party ve velkém stylu: Tohle vybavení budete potřebovat!

Dětská party ve velkém stylu: Tohle vybavení budete potřebovat!

Chystáte vašim dětem oslavu ve velkém stylu? Pak by vám neměl chybět kompaktní a snadno přenosný reproduktor s bezdrátovým mikrofonem, to je to pravé nejen pro mladé pěvce a rétory. Děti hudbu prostě milují už od útlého věku. Zpívání, tancování, napodobování různých zvuků,…to vše vaším ratolestem vyčaruje úsměv na tváři. A jednomu udělá radost v naší hvězdné soutěži!

Každé dítě miluje narozeninové oslavy. Nejen kvůli dárkům, ale také kvůli tomu, že si může občas pozvat domů kamarády, se kterými si party určitě užije. A aby bylo vše dokonalé, je k tomu třeba krásná výzdoba i servis. Ta je většinou v rukou nás rodičů.

Pokud tedy chystáte v brzké době podobnou slavnost máme pro vás super tip, který se do každé rodiny.

Karaoke kdekoliv

zdroj: archiv Philips

Kompaktní a snadno přenosný reproduktor s bezdrátovým mikrofonem je to pravé nejen pro mladé pěvce a rétory. Ať už jste kdekoliv, Philips TAS4405N/00 se pohodlně vejde do batohu či tašky, takže si jej můžete vzít s sebou kam budete chtít. Díky možnostem připojení telefonu přes Bluetooth a připojení microSD karty si můžete spustit také doprovod. Výdrž reproduktoru dosahuje až 6 hodin a nabíjení zabere 2,5 hodin přes micro USB prot. Celkem 5 tlačítek slouží pro jednoduché ovládání, se kterým si poradí děti i dospělí.

Zpívejte do mikrofonu jako opravdová superstar. S bezdrátovým Bluetooth reproduktorem s mikrofonem může malý umělec zpívat své oblíbené písničky s doprovodem hudby nebo vyprávět vtipy či příběhy pro široké publikum bez obav, že by ho někdo pořádně neslyšel.

Balonky

Milují vaše ratolesti nafukovací balonky, proto nikdy nechybí na oslavách jejich narozenin? Proměňte je třeba v roztomilá zvířátka v podobě kočky, pandy či dinosaurů. Stačí vám k tomu barevné papíry a kvalitní lepidlo. Jen si dejte pozor, nesmí to být lepidlo z tavné pistole, které je příliš horké, v takovém případě by balonek prasknul.

Hvězdná soutěž 

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát pro vaši domáci karaoke párty přenosný reproduktor Philips v elegantní modré barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

[contact-form-7 id=“34642″ title=“hvězdná soutěž Philips“]

Související články