Dětská party ve velkém stylu: Tohle vybavení budete potřebovat!

archiv foto Freepik

Chystáte vašim dětem oslavu ve velkém stylu? Pak by vám neměl chybět kompaktní a snadno přenosný reproduktor s bezdrátovým mikrofonem, to je to pravé nejen pro mladé pěvce a rétory. Děti hudbu prostě milují už od útlého věku. Zpívání, tancování, napodobování různých zvuků,…to vše vaším ratolestem vyčaruje úsměv na tváři. A jednomu udělá radost v naší hvězdné soutěži!

Každé dítě miluje narozeninové oslavy. Nejen kvůli dárkům, ale také kvůli tomu, že si může občas pozvat domů kamarády, se kterými si party určitě užije. A aby bylo vše dokonalé, je k tomu třeba krásná výzdoba i servis. Ta je většinou v rukou nás rodičů.

Pokud tedy chystáte v brzké době podobnou slavnost máme pro vás super tip, který se do každé rodiny. 

Karaoke kdekoliv

Kompaktní a snadno přenosný reproduktor s bezdrátovým mikrofonem je to pravé nejen pro mladé pěvce a rétory. Ať už jste kdekoliv, Philips TAS4405N/00 se pohodlně vejde do batohu či tašky, takže si jej můžete vzít s sebou kam budete chtít. Díky možnostem připojení telefonu přes Bluetooth a připojení microSD karty si můžete spustit také doprovod. Výdrž reproduktoru dosahuje až 6 hodin a nabíjení zabere 2,5 hodin přes micro USB prot. Celkem 5 tlačítek slouží pro jednoduché ovládání, se kterým si poradí děti i dospělí.

and

Zpívejte do mikrofonu jako opravdová superstar. S bezdrátovým Bluetooth reproduktorem s mikrofonem může malý umělec zpívat své oblíbené písničky s doprovodem hudby nebo vyprávět vtipy či příběhy pro široké publikum bez obav, že by ho někdo pořádně neslyšel.

Philips TAS4405N/00 bezdrátový reproduktor s mikrofonem.

Balonky 

Milují vaše ratolesti nafukovací balonky, proto nikdy nechybí na oslavách jejich narozenin? Proměňte je třeba v roztomilá zvířátka v podobě kočky, pandy či dinosaurů. Stačí vám k tomu barevné papíry a kvalitní lepidlo. Jen si dejte pozor, nesmí to být lepidlo z tavné pistole, které je příliš horké, v takovém případě by balonek prasknul.

Hvězdná soutěž 

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát pro vaši domáci karaoke párty přenosný reproduktor Philips v elegantní modré barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Soutěžní otázka

3,5 m5 m15 m

Soutěž probíhá od 2.12. - 16.12.2020