FACESTARMódaDesignérka Anna Marešová navrhla kolekci šperků, inspirovalo ji champagne

Designérka Anna Marešová navrhla kolekci šperků, inspirovalo ji champagne

Anna Marešová, známá zejména svou značkou intimních produktů pro ženy Whoop·de·doo či návrhem tramvaje T3Coupé, navrhla pro MOOYYY svou první kolekci šperků.

Inspirací pro návrh šperků bylo šampaňské víno, jako symbol zábavy, lehkosti a třpytu. Využitím typických prvků šampaňského vína představuje tvary, které překvapí svěží elegancí. Ve dvou produktových řadách Muselet a Bouchon přetváří Anna Marešová zdánlivě obyčejné tvary v moderní šperk, který lze volně kombinovat a zároveň podtrhuje krásu nositelky. Kolekce Champagne je vyrobena ze sterlingového stříbra ve třech barevných provedeních Blanc de Blancs, Vintage a Rosé.

Muselet je francouzský výraz pro klícku, tradičně vyrobenou z dvou do sebe zamotaných drátků, které chrání špunt před samovolným opuštěním šampaňské láhve. Muselet Earrings jsou originálním, minimalistickým šperkem pro každodenní nošení.

Šampaňské opojení

Čím je pro nás šampaňské? Pokochejte se s námi!

Partnerem uvedení kolekce Champagne je výrobce prémiového šampaňského vína Moët & Chandon. Prvních sto zákazníků, kteří si šperk od MOOYYY zakoupí v jednom z kamenných obchodů, tak obdrží láhev MINI Moët. Nákup šperku Anny Marešové je výjimečným okamžikem a k takovému okamžiku šampaňské patří 🙂

ANNA MAREŠOVÁ

Česká designérka, absolvovala Fakultu umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Anna Marešová proslula návrhem erotických pomůcek Whoop.de.doo za které dostala prestižní mezinárodní ocenění RED DOT award 2016 a italskou A‘ Design Award. V roce 2018 představila tramvaj T3Coupé, za kterou získala cenu RED DOT award 2019 a cenu Designbloku za mimořádný počin. Anna Marešová vnímá design jako užitný obor, v němž spojuje uživatelskou jednoduchost s estetickým zpracováním.

Související články