DEJTE SVÉMU BYDLENÍ NAPROSTO NOVÝ ROZMĚR!

and

Jen těžko byste hledali malebnější místo!

and

Pražský Hloubětín byl od nepaměti nejvyhledávanějším místem pro bydlení. I z toho důvodu zde začne každým dnem růst revoluční projekt YIT, který nemá v České republice obdoby. Ve spolupráci se svými finskými kolegy totiž na ploše bývalého brownfieldu postaví developer celou rezidenční čtvrť s bytovými domy a viladomy. Vaše děti si tak budou moci užívat bydlení, které znají z oblíbených seriálů a začnou tak žít svůj sen o dokonalém dětství!

Není to jen o bydlení – je to o stylu!

and

V rámci Suomi Hloubětín, jak se projekt nazývá, nevzniknou ale jen byty. Pokud se rozhodnete stát se součástí této rezidenční čtvrti, budete mít k dispozici také komerční zóny s obchody a nespočet restaurací a kaváren. Všechny rozrůstající se rodiny ale ví, že další důležitou součástí je mateřská školka, dětské hřiště, sportoviště a samozřejmě i dostatečné množství zeleně a parků. A na to všechno projekt YIT myslí. Může být vůbec ideálnější místo?

Inspirace finským modelem…

and

Bydlení ve finském stylu, které právě v Hloubětíně staví developerská společnost YIT, se vyznačuje čistými liniemi, typicky střídmými barvami svých členitých fasád a především pevným sepětím s přírodou a přírodními materiály. Finové nedají dopustit také na zasklené balkony, jež často využívají jako plnohodnotné místnosti, a které najdete i ve vybraných pražských bytech YIT, stejně jako například sauny.

Atraktivní lokality ruku v ruce s přírodou.

and

Původem finský developer již v Praze postavil sedm nízkoenergetických projektů. Jako poslední prošlo kolaudací nové bydlení Green Motol, kde na své obyvatele čeká v bezprostřední blízkosti přírodního parku a golfového hřiště ještě několik posledních volných bytů. Výstavba dalších projektů s názvy Hyacint Modřany a Talo Kavalírka právě probíhá. Ve všech svých rezidenčních areálech si YIT zakládá na vysoké kvalitě použitého materiálu a na šetrnosti k životnímu prostředí. Pro všechny projekty je také typická dobrá občanská vybavenost, snadná dostupnost do centra Prahy a blízkost přírody. Byty první etapy nesoucí název finského města Espoo jsou již v prodeji, pokud se proto stále rozhodujete a přemýšlíte o koupi bytu, mrkněte na www.yit.cz a Vaše rozhodnutí padne během prvních několika minut!