Dejte si pořádně do těla i během léta. Soutěžte s pečivem Fit den o hodinky GARMIN

Načerpejte energii díky chlebům Penam Fit den, které jsou určené pro každého, kdo chce být fit. Díky vysokému obsahu vlákniny vás zasytí na delší dobu a dodáte tělu i cenné minerální látky, které jsou obsažené v semínkách.

Večerní chlebík má navíc vysoký obsah bílkovin, které jsou nezbytné pro tvorbu a udržení svalové hmoty. Zároveň ho ocení každý, kdo se snaží snížit svoji váhu, protože má velice nízký obsah sacharidů. Takže si ho bez obav můžete dát i večer. Na snídani si naopak můžete pochutnat na Ranním chlebíku s obsahem vitamínu D, který je nezbytný pro správné fungování imunity.

and

Zdravý jídelníček je základem všeho, ale sám o sobě nestačí. Důležitý je i pohyb a letní období přímo vybízí k venkovním sportovním aktivitám.

PENAM si pro vás připravil letní soutěž o sportovní hodinky GARMIN, které vás budou motivovat k pohybu a stanou se šikovným pomocníkem ke sledování všech ukazatelů jako jsou spálené kalorie, ušlé kroky, tepová frekvence a spousta dalších. Vybrat si můžete z pánské i dámské varianty. Můžete soutěžit o jednodušší, méně nápadné sportovní náramky, nebo větší „chytré“ hodinky s více funkcemi. Výběr je na vás, tak neváhejte a soutěžte.

and

Co pro to musíte udělat?

Stačí si koupit jeden ze tří výrobků z řady Penam Fit den: Ranní chlebík s vitamínem D, Večerní chlebík nebo Sporty chléb. Vyplnit registrační formulář na www.penamsoutez.cz, odpovědět na tipovací otázku, uschovat účtenku a pak už jen čekat, zda jste vyhráli.

and

Měsíc výher

Každý týden se hraje o jinou cenu a můžete soutěžit opakovaně. Znásobte svoji šanci na výhru zakoupením více produktů! Ve hře je celkem 40 výher, každý týden vyhrává 10 soutěžících.

1.6.-7.6.2021              Náramek Garmin Vivofit4 white (velikost S/M)

8.6. – 14.6.2021          Náramek Garmin Vivofit4 black (velikost L)

15.6. – 21.6.2021        Dámské hodinky Garmin Vivoactive4S RoseGold/White band (vel. S/M)

22.6. – 30.6.2021        Pánské hodinky Garmin Vivoactive4 Silver/Gray band (velikost L)

and

Líbí se vám soutěž? Nezapomeňte sledovat FB Fit den, kde naleznete nejen spoustu soutěží, ale i zdravé recepty, plno zábavy a motivace. Připojte se k nám!