Dej si pecky do uší: Jabra Elite 75 to je špičkový zvuk v malém těle

Žijte pohodlně, žijte bezdrátově. Tahle bezdrátová sluchátka vám dokonale padnou díky novému konstrukčnímu řešení, jelikož jsou ještě menší.

Kvalita hovorů

Pro křišťálově čistý přenos hlasu během telefonních hovorů jsou sluchátka Jabra Elite 75t vybavena moderní technologií využívající 4 mikrofony s filtrací okolního hluku. Díky tomu můžete bez obav hovor přijmout i ve velmi hlučném prostředí nebo ve větrných podmínkách.

and

Baterie až na 28 hodin

Výdrž baterie sluchátek Jabra může dosáhnout až 7,5 hodiny na jedno nabití a v kombinaci s nabíjecím pouzdrem až 28 hodin. Pak vás zaručeně potěší i skvělá funkce rychlonabíjení, kdy získáte za pouhých 15 minut nabíjení až 1 hodinu výdrže baterie. 

Bezdrátová svoboda

Bezdrátová pecková sluchátka Jabra Elite 75t 4. generace disponují propracovaným ergonomickým designem a špičkovou kvalitou zvuku. Díky nejmodernější bezdrátové technologii Bluetooth 5.0 bude poslech hudby a vyřizování hovorů mnohem kvalitnější a stabilnější a navíc se nebudete muset potýkat s žádnými obtěžujícími kabely. Díky voděodolnému a prachuvzdornému designu jsou sluchátka vhodná do jakéhokoliv prostředí.

Sluchátka snadno propojíte s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant, čímž získáte rychlý přístup k potřebným informacím a snadnější ovládání přehrávání hudby a příchozích hovorů.

Pro bezpečné přenášení je součástí balení praktické cestovní pouzdro, které současně slouží i jako nabíječka. Snadné otevírání a zavírání je řešeno pomocí magnetického uzávěru. Pecková sluchátka Jabra Elite 75t jsou rovněž opatřena magnety, aby při přenášení pevně držela na svém místě. Zadní strana pouzdra je vybavena USB-C konektorem pro připojení napájecího kabelu.

Doba dobíjení činí 2 hodiny a 20 minut a nechybí ani funkce rychlonabíjení, kdy stačí sluchátka umístit na 15 minut do nabíječky pro zajištění hodinového poslechu.

Velká letní soutěž

Blíží se nám léto a my pro vás máme exkluzivní příležitost vyhrát tyto pecky bezdrátová sluchátka Jabra Elite 75t v elegantní černé a béžovo zlaté barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Soutěžní otázka

257

Soutěž probíhá od 2.6. - 17.6.2020