FACESTARKrásaDárky na Valentýna pro ni i pro něj. Inspirujte se námi

Dárky na Valentýna pro ni i pro něj. Inspirujte se námi

Udělejte si s svým protějškem navzájem radost a užijte si svátek sv. Valentýna. Přece to nemusí být nutně drahé dárky za tisíce, radost udělá jen fakt, že si na vás ten druhý vzpomněl. Čím ji i jeho potěšíte? Máme pro vás tipy!

Letošní svátek zamilovaných můžete oslavit po svém. Naplánujte si společný výlet, pusťte si film, objednejte pizzu. Zkrátka ho oslavte tak, jak vám to bude vyhovovat.

Originálním dárkem může být i představení v divadle, zajímavá výstava nebo můžete společně zavítat do kina. Možností je opravdu spoustu a vždy záleží na tom, co dotyčný rád dělá.

Mezi klasiku, která nikdy nikoho nezklame patří luxusní spodní prádlo, šperky, kosmetika nebo třeba parfém. A když už se do něčeho takového pustíte, zkuste, aby to mělo trochu přidanou hodnotu. Tak třeba šperk s datem vašeho seznámení, parfém s vůní oblíbeného ovoce nebo přírodní kosmetika, která chrání planetu.

Inspiraci na valentýnské dárky najdete v naší galerii:

[ngg src=“galleries“ ids=“3″ sortorder=“59,50,54,55,62,65,57,58,64,53,63″ display=“basic_slideshow“ gallery_width=“696″ gallery_height=“476″ arrows=“1″ transition_style=“slide“ thumbnail_link_text=“Zobrazit galerii“] 

 

Související články