Cukr jako zabiják vaší krásy?! Jak proti němu bojovat?

Storyblocks

Ztráta elastanu a kolagenu v pleti, který může za její stárnutí ,je způsoben věkem, ale také cukry, nic se ale nemá přehánět. Projíst se tedy můžete k nadbytečným kilům i vráskám. Naštěstí existují rady a přípravky, které s tím dokážou bojovat!

Čokoláda, bonbóny nebo zmrzlina na nervy sice můžou na chvíli zahnat splín a stres, ale taky můžou za vrásky. Nevěříte? Výsledky vědeckých výzkumů mluví za vše. U žen, které měly prokazatelně vyšší příjem cukrů ve stravě, byla prokázaná pokročilá glykace, což způsobuje menší tvorbu kolagenu a elastanu v kůži. A to je jeden z hlavních příznaků stárnutí pleti. Vyvážený a zdravý jídelníček je tedy nejen na štíhlou postavu a celkové zdraví, ale i krásnou pleť.

Věděli jste, že?

Dehydrovaná pleť se projevuje zarudnutím, drobnými šupinkami, povrchovými vráskami.

Hydratovaná = zdravá

Zatímco o cukrech se málokdy v souvislosti se stárnutím pleti málo mluví, hydratace je skloňována ve všech pádech. Hydratovaná kůže je totiž zdravá kůže. Denně bychom proto měly vypít alespoň 6 až 8 sklenic vody, kterou můžeme proložit kokosovou nebo bylinnými čaji. Oddálit jakýkoliv estetický zákrok, který stojí nejen peníze ale i nějakou tu slzu se dá ovlivnit nejen jídelníčkem. Zvlášť když je na trhu každý měsíc několik kosmetických novinek.

Hydratační tělový šampon 100% kyselina hyaluronová doporučujeme pro každodenní mytí suché kůže se sklonem k citlivosti.

A jednou z nich je také hydratační tělový šampón Syncare, který zajistí každodenní hygienu pokožky těla. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která v kombinaci s arganovým olejem a výtažky z levandule pokožku nejen vydatně hydratuje, ale také vyživuje a zklidňuje. A díky tomu nedocházím k jejímu vysoušení a šupinkovatění. Na těle vytváří jemnou pěnu, která se snadno smývá. Jde o velmi šetrnou péči, ideální pro normální i citlivou pokožku, která zůstává po koupeli hydratovaná a vláčná, což jen poctivým pitným režimem nedokážete.   

SOS pro povadlou pleť

Pokud patříte mezi ty ženy, které stojí před zrcadlem a vidí první vrásky, či povadlé kontury, ani to neznamená, že musíte vyhledat odbornou pomoc nějaké estetické kliniky. Na trhu také existuje sérum místo skalpelu. Jmenuje se SynCare Relift volume, které obnovuje plnost a pevnost pleti. Obsahuje rostlinné  kmenové buňky z madagaskarské rostliny Siegesbeckia orientalis, která je v kosmetice obzvlášť ceněná pro svoji schopnost podpořit rekonstrukci a zesílení kolagenových vláken.

RELIFT VOLUME sérum s kmenovými buňkami.

Kmenové buňky  pro změnu obsahují velké množství růstových faktorů, které mají silný omlazující účinek. Sérum tak obnovuje pružnost pleti, dodá ji objem a viditelně obnoví kontury obličeje. Obličej tak působí vyhlazeně a svěže už po několika použití.