FACESTARŽivotní stylCO POTĚŠÍ VAŠE RATOLESTI POD STROMEČKEM NEJVÍC? 6 HRAČEK, KTERÉ JDOU S...

CO POTĚŠÍ VAŠE RATOLESTI POD STROMEČKEM NEJVÍC? 6 HRAČEK, KTERÉ JDOU S DOBOU, NAŠLI JSME JE!

Tradice, která oslovuje mladší holčičky

Tradice, která oslovuje mladší holčičky

Přesto existuje na světě panenka, která oslovuje mladší holčičky (zhruba ve věku od 4 do 8 let) již opravdu dlouho. Řeč je samozřejmě o legendární Barbie, která v sobě spojuje tradici i nejnovější módní trendy. Tomu napomáhají i tzv. webizody – krátké seriály na internetu, které panenky představují jako animované postavičky. O všech novinkách ve světě Barbie se dozvíte na stránkách www.barbie.cz.

and and

Kromě her a dalších zajímavých aktivit tam najdete třeba film Barbie a kouzelná dvířka. Barbie Zpívající Alexa z tohoto filmu s nádhernými šaty s neonovým zdobením zazpívá mávnutím kouzelné hůlky. Barbie Nekonečné vlny je zase panenka, na které si malé kadeřnice můžou vyzkoušet moderní vlasové kreace.

Netradiční panenky pro starší dívky

Méně tradiční panenky najdeme v nových řadách Monster High a Ever After High. Panenky Monster High se objevily už před čtyřmi lety a jsou oblíbené u starších dívek. Od klasické Barbie se liší jak vzhledem, tak příběhem. Jsou totiž potomky slavných hororových monster a patří k nim také oblíbené knížky a animované filmy. Jejich příběhy a vše, co patří do světa Monster High najdete na www.monsterhigh.cz.

and

Panenky Ever After High jsou určeny děvčatům od 7 do 11 let. Tato řada dětí pohádkových postav byla na český trh uvedena letos v létě a zřejmě se stane hitem letošních Vánoc. Tyto pohádkové postavičky mají též velmi originální příběhy – na rozdíl od svých rodičů si totiž můžou volit svůj osud. Ever After – to je anglická formulka, která neodmyslitelně k pohádkám patří. Značí totiž jejich šťastný konec – „šťastně až na věky“. Pohádkové příběhy a vše, co k nim patří, najdete na stránkách www.everafterhigh.cz.

and

Sháníte dárky pro kluky? Máme pro vás tipy na takové, které je zaručeně  odvedou od počítače!

V dnešní době akčních počítačových her je opravdu těžké u malých chlapců uspět s klasickými hračkami. Většina z nich se totiž rychle omrzí, protože postrádá právě onen akční náboj. Jako nejúspějšnější se jeví takové hry a hračky, které u kluků podporují zájem o sport a dodají jim trochu adrenalinu.

Akční šipky, jsou pro kluky jako stvořené

Právě takovou hračkou je sportovní a akční novinka od Mattela – blastery a šipky BOOMco. Díky technologii Smart Stick  šipky drží na terčích a tak děti vždy ví, kam svoji šipku terfily. Šipky jsou vyrobeny z měkkého a ohebného materiálu.  Kluci si s BOOMco můžou užít skvělé a přitom bezpečné akční soupeření. BOOMco terče se dají přilepit jako samolepka, takže je možné je připevnit prakticky všude. Děti si tak můžou zábavu s BOOMco užít jak doma, tak v přírodě či sportovní hale. Pro týmovou hru je možné využít transformační štíty se Smart Stick povrchem, na kterých šipky drží stejně jako na terčích. Více na www.boom-co.cz.

and

Autodráhy s novými dimenzemi

Klasickou oblíbenou klučičí hračkou jsou rozhodně také autodráhy. Ve světě rychlých autíček dokážou strávit hodiny skvělé zábavy. Autodráhy Hot Wheels však navíc ještě rozvíjejí fantazii a logiku. Lze je totiž mezi sebou propojovat a s použitím různých komponentů rozšířit do úctyhodných rozměrů. „Míra propojitelnosti autodrah závisí kromě fantazie také na schopnosti logicky a prakticky uvažovat, a tak se Hot Wheels čím dál tím více stávají hračkou rozvíjející u dětí kreativitu a hlavně logiku, což si jejich rodiče pochvalují.“ dodává Eliška Nejedlá, která je brand manažerkou klučičích řad. Nezávislé dotazování mezi dětmi ve věku 4 až 5 let ve vybraných pražských mateřských školách ukázalo, že Hot Wheels by letos pod stromečkem chtěly najít až dvě třetiny dotázaných dětí. S autodráhami Hot Wheels kluci zažijí mnoho zajímavých dobrodružství. Ať už je to útok mutantů ve městě Hot Wheels, nebo závodění na pěti drahách najednou s dráhou Track Builder Velká věž, kde nebude chybět ani závod s letadlem a možnost předvádět spoustu kaskadérských triků. Více najdete na www.hotwheels-auta.cz.

and

and

Scrabble originál – hra, která nikdy neomrzí

Hra, která baví lidi po celém světě a rozvíjí slovní zásobu, je skvělá jak pro kluky, tak pro holky, a dokonce i pro rodiče. Můžete u ní doma zažít spoustu skvělé zábavy a pomáhat dětem se přirozeně učit. Začněte si doma společně hrát dřív, než bude pozdě. Děti si tuhle společenskou hru oblíbí natolik, že pro ně chvilky s rodinou nad skládáním slov budou vyhledávanou zábavou. Více na www.scrabble-hry.cz.

and

and

Související články