FACESTARŽivotní stylCO KOUPIT POD STROMEČEK AJŤÁKŮM? MÁME PRO VÁS SKVĚLÝ TIP!

CO KOUPIT POD STROMEČEK AJŤÁKŮM? MÁME PRO VÁS SKVĚLÝ TIP!

Kingston Class 10 UHS-I microSD

Kingston Class 10 UHS-I microSD

Paměťová karta Class 10 UHS-I microSD se může chlubit kapacitou 128 GB vysokou přenosovou rychlostí, díky které během okamžiku přenesete i velké množství dat, jako jsou filmy, hry a další aplikace či celé hudební kolekce, pro které by ve smartphonu nebo tabletu nebylo dost místa.

Díky redukci na klasický SD formát můžete tuto miniaturní kartu snadno připojit k počítači pomocí čtečky karet.

and

Je kompatibilní se zařízeními, jež podporují formáty microSDHC a microSDXC, díky vysokorychlostní sběrnici UHS-I uživatelům umožňuje snímat fotografie a video ve vysokém rozlišení HD bez zadrhávání.

Kingston Class 10 UHS-I SDHC/SDXC

Karta Kingston Class 10 UHS-I SDHC/SDXC se může pochlubit technologií UHS-I a úctyhodným výkonem a nabízí nyní různé kapacity až do objemu 256 GB. Uživatelé tak mohou natáčet delší videa v plném vysokém rozlišení HD 1080p a ve 3D, aniž by museli často karty vyměňovat.

Díky rychlosti čtení 90 MB/s a zápisu 45 MB/s dokáže tato všestranná karta přesouvat soubory mnohem rychleji než standardní SDHC/SDXC karty třídy 10. Fotografové mohou fotit déle, protože mají k dispozici větší prostor, kam mohou ukládat obrazové soubory náročné na objem, jako jsou formáty RAW a JPEG. Vzhledem k vyšší stálé rychlosti zápisu karta podporuje režim průběžného dávkového snímání fotografií a snižuje zadrhávání při natáčení videa.

Kartu je možné využít i v zařízeních bez UHS-I, ovšem nebude pak dosahovat nejvyšší možné přenosové rychlosti. 

and

K těmto kartám společnost Kingston poskytuje doživotní záruku a bezplatnou technickou podporu, čímž je zajištěna opravdu vysoká míra komfortu nejen po technické stránce. Karty jsou také vysoce odolné, vodotěsné a nárazuvzdorné. Součástí karty je přepínač, který zamkne možnost zápisu a zabrání tak nechtěné ztrátě dat.

Související články