FACESTARZdravíCO BY MĚLA OBSAHOVAT KABELKA KAŽDÉ MODERNÍ ŽENY? NAŠLI JSME JEN PRAKTICKÉ...

CO BY MĚLA OBSAHOVAT KABELKA KAŽDÉ MODERNÍ ŽENY? NAŠLI JSME JEN PRAKTICKÉ VĚCI!

 

 

Hygienické ubrousky do každé kabelky

and

Ano, přesně tak by podle nás měla znít jedna položka kabelkového desatera. Kvalitní vlhčené ubrousky pro intimní hygienu jsou zkrátka nepostradatelná parťák do každého dne. Otestovali jsme jich celou řadu a našli favorita – vlhčené ubrousky Menalind professional. Mají pH 5,5, které je šetrné k pokožce a zabraňuje tak podráždění. Navíc jsou obohaceny o výtažek z heřmánku, který má na pokožku zklidňující účinek. Vlhčené ubrousky neobsahují alkohol ani parabeny, takže se skvěle hodí i k péči o velmi citlivou pokožku.

A dobrý zpráva, nově k dostání i v desetikusovém balení, které skvěle padne do každé kabelky! Praktické balení je navíc znovu uzavíratelné, takže se nemusíte bát, že by vám ubrousky po čase vyschly. Vlhčené ubrousky oceníte stejně dobře v práci, jako třeba v přírodě při sportu.

Kalhotky na cesty

and

Máte-li vy, nebo někdo ve vašem okolí nepříjemný problém s únikem moči, pak jistě znáte absorpční kalhotky. Naše figurantka testovala model MoliCare Mobile, který je určený pro všechny osoby, které se nechtějí nechat omezovat ani větším únikem moči a přejí si zůstat stále aktivní.

Kalhotky jsou prodyšné a obsahují speciální kroucené vlákno. To odvádí z povrchu veškerou tekutinu, kterou pak bezpečně uzamkne uvnitř savého jádra. Díky tomu se už nebudete muset obávat nepříjemného protečení nebo prosáknutí na oblečení. Kalhotky mají navíc na povrchu pH 5,5, které je antibakteriální a šetrné k vaší pokožce. Díky tomu, že není na povrchu kalhotek použita žádná fólie, může vaše pokožka volně dýchat a nedochází tak k zapaření a k nežádoucímu podráždění kůže.

Báječná letní akce

and

Pokud se absorpční pomůcky MoliMed staly vaším nenahraditelným pomocníkem stejně jako naším, určitě vás potěší, že k nim při jejich nákupu dostanete od července ve vybraných lékárnách praktický dárek v podobě hygienických kapesníčků Menalind professional. Praktické desetikusové balení se hravě vejde do každé kabelky, takže budete mít tyto kapesníčky, určené k intimní hygieně, kdykoli po ruce.

Přejeme vám krásné letní cestování plné svěžesti bez nepříjemných pocitů. Váš Facestar.

Související články