Citron je univerzální pomocník v domácnosti. Čistí a provoní

foto archiv freepik

Všichni víme, že citron je zdrojem vitamínů. Toto skvělé ovoce však využijete v domácnosti i v mnoha jiných případech, než jako doplněk k čaji. Třeba jako ekologický prostředek na čištění, osvěžovač vzduchu, leštěnku na mosaz a účinný bojovník se zápachem z lednice.

Probouzející se příroda na jaře, prodlužující se dny a více sluníčka nám prokazatelně vlévají více síly a energie do těla. Také naše mysl vnímá rodící se přírodu pozitivně. Téměř každý z nás se snaží více pohybovat, jíst více ovoce a zeleniny nebo má chuť pustit se do jarního úklidu. Značka Frosch představuje účinného pomocníka, v podobě ucelené řady s vůní citronu, která má rovněž prokazatelně pozitivní vliv na naši mysl,“ uvádí Veronika Horská, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou vyráběny na přírodní bázi. Soda, ocet citron a další důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov,“ dodává Veronika Horská.

Přinášíme tipy na čistý a voňavý domov, jak využít maximální potenciál citrusů v domácnosti. Navíc jde o zcela bezpečného pomocníka.

Frosch Čisticí krém Citrus

and

Odstraňuje veškeré druhy kuchyňské a koupelnové nečistoty optimálním způsobem, a to zejména na keramických, smaltovaných a skleněných plochách i na materiálech z nerezové oceli, sporácích a sklokeramických varných deskách. Vysoké účinnosti dosahuje díky složení z přírodní mramorové moučky a výtažků z citrusů.  Poradí si se zaschlými nečistotami, mastnotou i vodním kamenem. Po použití zůstává hygienická čistota a příjemná citronová vůně. Produkt je šetrný k pokožce i k čištěným povrchům. Obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón

andPřírodní čistič na koupelny a sprchy s kyselinou citronovou odstraňuje odolný vodní kámen i usazené nečistoty. Jedná se o silný čistič na bázi kyseliny citronové, který si poradí s vápenatými usazeninami, se skvrnami, zbytky mýdla a dalšími nečistotami v koupelně.

Využijete ho pro čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Zanechává lesk a svěží citronovou vůni a je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. 

 

Frosch WC gel Citrón

Ekologický WC gel s výtažky z citronu účinně odstraňuje nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává příjemnou citronovou vůni. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod. Výrobek je oceněn certifikátem EU Ecolabel. Přírodní složení s kyselinou citronovou účinně odstraňuje nečistoty, vodní i močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Bytové parfémy pozitivně ovlivní vaši náladu a zajistí vašemu domovu příjemnou atmosféru na 6 – 8  týdnů.

andFrosch Balzám na mytí nádobí Citrón

Citronový balzám na mytí nádobí účinně odstraňuje veškerou mastnotu a nečistoty. Přírodní složení s neutrálním pH chrání vaši pokožku před vysoušením a dodává jí hebkost. Balzám na mytí nádobí s extraktem z kůry z citronů a rostlinnými povrchově aktivními látkami je vysoce účinný na rozpuštění mastnoty a špínu, a zároveň je velmi šetrný k vašim rukám. Zajišťuje dokonalou čistotu a lesk vašeho nádobí a zanechává svěží citrónovou vůni.

Velmi dobrá snášenlivost prostředku na nádobí s pokožkou byla potvrzena dermatologickými testy. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch Oase Citrónová tráva

Tento bytový parfém dodá vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoní ho pomocí přírodního oleje citronové trávy. Aroma citronové trávy je svěží, povzbuzuje energii, podporuje bdělost a navozuje dobrou náladu. Přírodní oleje plné vůní jsou používány při aromaterapii už po staletí. Produktová řada bytových parfémů Frosch Oase inspirována touto naukou přináší pečlivě vybrané vůně s čistě přírodním složení na bázi esenciálních olejů.