S „207“ MÁTE SVÉ ZDRAVÍ POD KONTROLOU

archiv OZP

Každý z nás se může rozhodnout pro jednu ze 7 zdravotních pojišťoven, které v současnosti v ČR působí. Změnu lze provést ale jen jednou v roce, a to ve dvou stanovených termínech. Pokud stihnete podat přihlášku k vámi vybrané zdravotní pojišťovně do 30. září, stanete se jejím klientem od 1. ledna 2023.

JAK SI VYBRAT ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU?

I přesto, že má každý pojištěnec v ČR právo na bezplatnou zdravotní péči a zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon, existují mezi zdravotními pojišťovnami značné rozdíly. Na co se při výběru tedy zaměřit?

Nejdůležitější je být u takové zdravotní pojišťovny, která uhradí potřebnou zdravotní péči v době, kdy ji budeme potřebovat. Podstatnou roli hraje nabídka benefitů hrazených nad rámec veřejného zdravotního pojištění – jejich rozmanitost, finanční výše a snadný proces čerpání. V neposlední řadě je důležitá i kvalita klientského servisu.

„207“ JE TU PRO VÁS JIŽ 30 LET 

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) neboli „207“ pečuje o zdraví pojištěnců již 30 let.  V rámci více než 50 programů klienty motivuje nejenom ke zdravému životnímu stylu, ale i k preventivním vyšetřením, která jsou hrazena nad rámec veřejného zdravotního pojištění, a lze díky nim odhalit onkologická či závažná civilizační onemocnění. V pestrém portfoliu benefitů tak najdete u OZP nejenom tradiční a oblíbené příspěvky pro maminky a miminkana sportovní aktivity či dentální hygienu, které lze snadno čerpat v aplikaci VITAKARTA

Svým inovativním přístupem se OZP snaží být ve své oblasti lídrem nejenom v online komunikaci, ale například i v telemedicíně. 

JASNÁ VOLBA PRO TOHO, KDO CHCE BÝT O KROK NAPŘED

Chcete:

  • Čerpat příspěvky z pestré nabídky dle cílových skupin (maminky s dětmi, sportovci, dárci krve a další)?
  • Asistenční službu v režimu 24/7 (možnost telefonické či mailové konzultace zdravotního stavu s lékařem vč. objednání k lékaři)?
  • Vyhodnotit EKG křivku zaznamenanou prostřednictvím chytrých hodinek s CE certifikací, na jejichž pořízení OZP přispívá?
  • Mít k dispozici komplexní síť smluvních zdravotnických zařízení po celé ČR?
  • Odměnit své lékaře za profesionální přístup?
  • Snadno, kdykoliv a online vyřizovat své požadavky (vč. podání Přehledu OSVČ, úhrad plateb pojistného, hlášení změn atd.)?,
  • Přijít si na kontaktní místa několikrát v roce pro hodnotné dárky?
  • Slevy u vybraných obchodních partnerů (masáže, bazény, elektronika aj.)
  • Až 100% slevu při sjednání cestovního pojištění u VITALITAS na léčebné výlohy?
  • Dětské úrazové pojištění pro nejmenší pojištěnce, novorozence do 1 roku života, zcela zdarma?

Není nic snazšího, než vyplnit online přihlášku na www.chcidoozp.cz, kterou navíc můžete u OZP podepsat bezpečně a snadno i prostřednictvím služby BankID SIGN.