FACESTARŽivotní stylCHYSTÁTE SE NA JARNÍ VÝLETY DO PŘÍRODY? PORADÍME VÁM, CO BUDETE POTŘEBOVAT...

CHYSTÁTE SE NA JARNÍ VÝLETY DO PŘÍRODY? PORADÍME VÁM, CO BUDETE POTŘEBOVAT S SEBOU!

 

 

Dobrý a pohodlný batoh

Jak se dobrý batoh pozná? Můžete v něm dobře rozložit váhu všech předmětů.  Díky tomu si po výletě nebudete muset léčit bolavá záda.

Nepromokavá bunda

Jarní počasí je nestálé. Chránit se proti dešti je nutnost. Bunda by měla být nepromokavá, ale prodyšná a odolná také proti větru.

Kvalitní láhev na vodu

Dostatek tekutin je naprostá nutnost a láhev by měla být z dobrého materiálu, s bezpečným uzávěrem, abyste o žádnou vodu nešťastnou náhodou nepřišli.

Krém s UV filtrem

Slunce, zvláště brzy na jaře, dokáže potrápit. Chraňte se před jeho ostrými paprsky krémem s dostatečným UV filtrem.

Kvalitní obuv

Boty se rozhodně nevyplatí podceňovat. Je lepší investovat do kvalitní obuvi, pokud možno nepromokavé a prodyšné. A ještě než vyrazíte na delší výlet do přírody, nezapomeňte je nejprve dobře „rozšlápnout“.

Repelent

Na jaře se neprobouzí jen ta příjemná část přírody. Její součástí jsou i klíšťata, kterých se právem obáváme. Speciální přípravky dokážou klíšťata spolehlivě nejen  odpuzovat, ale i  ničit přímo na vašem těle. Takže si jarní výlety do přírody můžete užívat bez obav. Repelent PREDATOR je přípravek testovaný proti klíšťatům a komárům v místech jejich extremního výskytu u nás, takže se na něj můžete spolehnout.

Trekingové hole

Jestliže se vydáváte do skalnatého a strmého terénu, budete hůlky potřebovat. Pomůžou vám chránit kolena a páteř. Také s nimi budete namáhat rovnoměrně celé tělo, a tím posílíte svaly.

Vyprošťovák

Během jarních výletů, zvláště, pokud se vydáváte ven se skupinou přátel, se nejspíš nevyhnete příjemné hospůdce, která vybízí po náročném pochodu k příjemnému posezení. Abyste další den v pořádku dorazili do cíle, určitě oceníte Vyprošťovák Restart. Pomůže vám zbavit se nevolnosti po požití alkoholu a postaví vás na nohy. Postačí jedna tableta rozpustná ve vodě.
 

Související články