FACESTARTechnikaCHŮVIČKY PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY: MĚJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ KAMARÁDY POD KONTROLOU

CHŮVIČKY PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY: MĚJTE SVÉ ČTYŘNOHÉ KAMARÁDY POD KONTROLOU

 

 

Na trhu se objevují inovativní pet monitory. Bezdrátové wi-fi kamery od umožňují neomezené sledování domácích mazlíčků prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů nebo počítačů a pomocí bezplatné aplikace Hubble. Tento systém nepřináší nikdo jiný, než globální lídr na trhu dětských chůviček, značka Motorola.

Kamera jede, úsměv!

and

Interiérová wi-fi HD kamera SCOUT85 a outdoorová kamera SCOUT73 Outdoor nabízí vrcholně sofistikované a praktické funkce, díky kterým můžete sledovat domácího mazlíčka prakticky odkudkoliv. Kamera s wi-fi připojením pracuje prostřednictvím zabezpečené cloudové služby zvané Hubble. Instalace kamery s funkcí „plug and play“ a snadným nastavením aplikace zabere pouze pár minut.

Kamera a bezplatná aplikace Hubble na chytrém telefonu, tabletu nebo PC umožní psa, kočku, rybičky nebo jiné domácí zvíře nejen odkudkoliv sledovat, ale poodhalí také jejich tajný život. S venkovní kamerou pak můžete kontrolovat psa či kočku na zahradě (díky IP66 standardu odolnému v jakémkoliv počasí), koně nebo dobytek ve stáji či dokonce sledovat jezírko nebo ptačí klec. Kamera má funkce Pan, Tilt a digitální Zoom, obousměrnou komunikaci a infračervené noční vidění.

Chytrá aplikace pro chovatele

and

Aplikace Hubble disponuje bezplatným nahráváním videa a zasílá upozornění na chytrý telefon, tablet nebo PC. Funkce nahrávání videa s technologií „cestování v čase“ umožní téměř okamžitá upozornění, reagující na pohyb, a dodají páníčkovi klid a jistotu, že je jeho domácí mazlíček v pořádku. A co ještě kamery poskytují? Jsou kompatibilní s Android & iOS, mají wi-fi 802.11b/g/n připojení, zajistí kódování dat a kvalitní HD video (rozlišení 1280×720 / H.264), upozorní na pohyb a zvuk, monitorují teploty v místnosti a lze je připevnit na stěnu.

Buďte ve spojení se svým zvířecím miláčkem odkudkoliv! Tzv. pet monitory jsou k dosátní v buticích Hunter.

Související články