FACESTARReceptyChutné a bez vaření: Vyhrajte porci na snídani od Dr.Oetkera

Chutné a bez vaření: Vyhrajte porci na snídani od Dr.Oetkera

Dopřejte si božskou kombinaci ovesné kaše Banán a chia, která se nevaří!. Poslouží jako zdravý dezert i výživná snídaně. Pro ty, kteří ráno nestíhají – vše totiž během chvilky připravíte a výborně si pochutnáte. Pudingy s proteinem jsou navíc fantastickou chutnou variantou.

NOVINKA:

Ovesná kaše Banán a chia bez laktózy Dr. Oetker

zdroj: Dr. Oetker

Jednoporcové ovesné kaše Dr. Oetker s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček a sníženým obsahem cukru jsou velmi chutné a rychle hotové.  Jsou oblíbené hlavně jako snídaně nebo svačinka doma, v práci i na dovolené. Další z této řady je pak nová Ovesná kaše Banán a chia.

Porce proteinu navíc

NOVÉ Protein pudingy Dr. Oetker jsou jediné skutečné proteinové pudingy v prášku na českém trhu!

Dr. Oetker rozšiřuje svůj sortiment pudingů v prášku o dvě jedinečné novinky – Protein Pudingy, které mají vysoký obsah bílkovin (až 22%) a vynikající chuť. Jsou ideální pro všechny, kteří zařazují do svého jídelníčku tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin a zdraví prospěšných surovin. Protein Puding Dr. Oetker obsahuje kvalitní protein – micelární kasein. Jeho benefitem je pomalé, postupné a rovnoměrné vstřebávání aminokyselin do těla.

Protein puding můžete připravit i dětem jako zdravý dezert nebo svačinku.

Protein Puding Dr. Oetker se připravuje podobně jako klasické pudingy. Použít můžete kravské nebo rostlinné mléko (300 ml na jedno balení, což jsou 2 porce).

zdroj: Dr. Oetker
zdroj: Dr. Oetker

Blesková soutěž

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balení produktů Dr. Oetker pro ještě dokonalou snídani. Vyhrát můžete Protein Puding KAKAO, VANILKA, Ovesnou kaši Banán a chia a navíc exkluzivní kuchyňskou utěrku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme celkem 5 dárkových balíčků v hodnotě 2500 Kč.

Informace o všech produktech značky Dr. Oetker, recepty i odpověď na soutěžní otázku najdete na www.oetker.cz

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články