Chutné a bez vaření: Vyhrajte porci na snídani od Dr.Oetkera

Dopřejte si božskou kombinaci ovesné kaše Banán a chia, která se nevaří!. Poslouží jako zdravý dezert i výživná snídaně. Pro ty, kteří ráno nestíhají – vše totiž během chvilky připravíte a výborně si pochutnáte. Pudingy s proteinem jsou navíc fantastickou chutnou variantou.

NOVINKA:

Ovesná kaše Banán a chia bez laktózy Dr. Oetker

and

Jednoporcové ovesné kaše Dr. Oetker s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček a sníženým obsahem cukru jsou velmi chutné a rychle hotové.  Jsou oblíbené hlavně jako snídaně nebo svačinka doma, v práci i na dovolené. Další z této řady je pak nová Ovesná kaše Banán a chia.

Porce proteinu navíc

NOVÉ Protein pudingy Dr. Oetker jsou jediné skutečné proteinové pudingy v prášku na českém trhu!

Dr. Oetker rozšiřuje svůj sortiment pudingů v prášku o dvě jedinečné novinky – Protein Pudingy, které mají vysoký obsah bílkovin (až 22%) a vynikající chuť. Jsou ideální pro všechny, kteří zařazují do svého jídelníčku tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin a zdraví prospěšných surovin. Protein Puding Dr. Oetker obsahuje kvalitní protein – micelární kasein. Jeho benefitem je pomalé, postupné a rovnoměrné vstřebávání aminokyselin do těla.

Protein puding můžete připravit i dětem jako zdravý dezert nebo svačinku.

Protein Puding Dr. Oetker se připravuje podobně jako klasické pudingy. Použít můžete kravské nebo rostlinné mléko (300 ml na jedno balení, což jsou 2 porce).

and

and

 

 

 

 

 

 

 

Blesková soutěž

Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát dárkové balení produktů Dr. Oetker pro ještě dokonalou snídani. Vyhrát můžete Protein Puding KAKAO, VANILKA, Ovesnou kaši Banán a chia a navíc exkluzivní kuchyňskou utěrku. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme celkem 5 dárkových balíčků v hodnotě 2500 Kč.

Informace o všech produktech značky Dr. Oetker, recepty i odpověď na soutěžní otázku najdete na www.oetker.cz

Soutěžní otázka

359

Soutěž probíhá od 5.5. - 19.5.2020